TÉMA

Krajský fotbal

Sezona v krajských fotbalových soutěžích na Královéhradecku.

Dvě derby: obrat v závěru a selhání favorita

Hradec Králové - Krajská fotbalová I. A třída: Souboj týmů z popředí tabulky rozhodla šťastná trefa Černilovských v 88. minutě.

Střet zkušených vyzněl pro Vysokou

Hradec Králové - Krajský přebor: Bydžovští fotbalisté mají za sebou černý týden - 2 zápasy, 0 bodů, skóre 0:5.

Prožíváme krušné období, zní z Jičína

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Góly v závěrečných minutách zápasů promluvily do bodového zisku ve 22. kole krajského přeboru fotbalistů.

Krajský fotbal: Zmar Předměřic. Doma inkasovaly devětkrát

Královéhradecko - Krajská fotbalová I. A třída i obě skupiny I. B třídy mají za sebou další soutěžní střetnutí.

Krajský přebor: Jaroměři koncovka body dala, Náchodu vzala

Královéhradecký kraj - Fotbalový krajský přebor Královéhradecka - 22. kolo: V čele tabulky je i přes ztrátu ve Vrchlabí tým Náchoda, který má náskok 16 bodů na Červený Kostelec.

Do semifinále postupují pouze Libčany

Hradec Králové - Fotbalový Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje měl ve středu na programu čtvrtfinálové zápasy. Do nich zasáhl i čtyřlístek okresních týmů. Z postupu do semifinále se však radovaly jen Libčany.

Předměřickému týmu „zazpíval kanár“

Hradec Králové - Dalším kolem o víkendu pokračovala fotbalová krajská I. B třída. Co přinesla z pohledu okresních týmů?

Derby mělo neočekávaný scénář

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Krajský přebor ve fotbale: Konstantními jarními výsledky se zvolna šplhá vzhůru tabulkou Červený Kostelec, který přehrál hradeckou Slavii.

Plodné derby v Kunčicích: 6 gólů, 3 penalty

Hradec Králové - I. A třída: Béčko kratonožských „sršňů“ naráželo na skvěle fungující ofsajd-systém domácí Úpice.

„Do týmu se snad vrátil vítězný duch“

Hradec Králové - Krajský fotbalový přebor: Bydžovský kouč Petr Průcha si pochvaloval šestigólový domácí duel s Jičínem.

Krajský fotbal: Velké Poříčí našlo svého prvního přemožitele

Krajský přebor: Rychnovské vzepjetí, soka zničil už v první půli

Královéhradecký kraj - Fotbalový krajský přebor Královéhradecka - 21. kolo:

Libčanský Blažej: „Chci vyhrát každý zápas"

Hradecko /ROZHOVOR/ - Dva góly do sítě svého bývalého „zaměstnavatele“ znamenaly posun týmu na druhou příčku tabulky.