VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

nezaměstnanost

nezaměstnanost

Nezaměstnanost v kraji mírně stoupla na 7,8 procent

Pardubice – Míra nezaměstnanosti v Pardubickém kraji stoupla o 0,1 procentního bodu na 7,8 procenta.

Lidí bez práce na Hradecku výrazně ubylo

Hradec Králové - Nezaměstnanost v okrese trhá rekordy a dosahuje tak nízkých hodnot, že v dalším období už o moc klesat nemůže. Míra nezaměstnanosti v dubnu klesla z 3,7 na 3,4 procenta, tedy o plné tři desetiny procenta. Pro představu, počátkem roku 2005 dosahovala 6,8 procenta, tedy dvojnásobku současného stavu.

Počasí a ekonomika vyhnaly nezaměstnané do práce

Hradec Králové - V evidenci královéhradeckého úřadu práce ubylo v únoru téměř 150 uchazečů

Strojírenské firmy nemají lidi, v Hradci pracují svářeči z Vietnamu

Hradec Králové - Odchody do důchodů nestačí firmy nahradit mladými, kteří se vyučili černému řemeslu. Děti tyto profese dnes nelákají

Problém u žen? Věk po padesátce

Hradec Králové/ Žena ve věku mezi 50 a 54 lety se základním vzděláním, nebo muž se všeobecným středním vzděláním bez maturity.

Lidí bez práce zůstává na Hradecku dost, část firem je ale hledá marně

Hradec Králové - Míra nezaměstnanosti vhradeckém okrese vlednu podle očekávání mírně stoupla na 4,1procenta. Někteří zaměstnavatelé přesto nemohou nové pracovníkynajít.

Na západě je pořád mnoho lidí bez práce

Hradec Králové - Novobydžovsko a Chlumecko stále zůstávají jedinými oblastmi v okrese s mírou nezaměstnanosti převyšující celostátní průměr.

Lidí bez práce na Hradecku koncem roku přibylo, o čtvrt procenta

Hradec Králové - Masivní propouštění ve firmách na Hradecku? Vnejbližší době nehrozí! Ipřes prosincový nárůst nezaměstnanosti není třeba bít na poplach. Naopak!

Šok! Lidí bez práce ubývá i v zimě

Hradec Králové - To odborníci nepamatují. Nezaměstnaných ubylo ivminulém měsíci, což je ojedinělé. Vlistopadu, vprosinci a vlednu totiž vždy bývá nezaměstnaných nejvíc vcelémroce.

Nezaměstnanost klesá, tři firmy ale hlásí propouštění

HRADEC KRÁLOVÉ - BEZ Motory, PML a Zdravotní ústav sníží počet pracovníků. Podle ředitele úřadu práce Martina Horáka to s nezaměstnaností ale zřejmě nezamává.

Počet nezaměstnaných absolventů klesl

VÝCHODNÍ ČECHY - V dubnu letošního roku bylo pouze 25 028 nezaměstnaných absolventů. Meziročně se jejich počet snížil o 24,3 procenta. Jedná se o největší pokles za posledních deset let.

Absolventi hledají práci snáz, většina je úspěšná do půl roku

HRADEC KRÁLOVÉ - Míra nezaměstnanosti v královéhradeckém okrese klesla ze 4,4 na 4,1 procenta

Západ okresu drží stále černého Petra

HRADEC KRÁLOVÉ - Míra nezaměstnanosti v jednotlivých oblastech okresu se výrazně liší. Ani v uplynulých měsících se však nic nezměnilo na tom, že nejvíce lidí bez práce je na Novobydžovsku a Chlumecku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT