VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Norské Lofoty aneb Cesta za polární září

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici pokračují v pondělí 27. listopadu od 19 hodin programem nazvaným Norské Lofoty aneb Cesta za polární září, který připravili Pavel Musil a Lukáš Urban.

Klavírista Matyáš Novák rozdával radost v Čistěvsi

Čistěves - Na pozvání místního občanského sdružení Čistěveský dráček zavítal opět po roce do Čistěvse královéhradecký výtečný klavírista, devatenáctiletý Matyáš Novák.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů na závěr přinesla výsledky ocenění

Hradec Králové - V Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis vyvrcholila série veletrhů studijních příležitostí pro budoucí středoškoláky s názvem Prezentace středních škol a zaměstnavatelů.

Vítězi krajského kola Logické olympiády se stali Kristýna, Tomáš a Jakub

Hradec Králové - Začátkem listopadu se v budově krajského úřadu v Hradci Králové uskutečnilo krajské kolo již 10. ročníku Logické olympiády pořádané Mensou ČR.

Usmívající se orchestr ze Střeziny křtil první CD

Hradec Králové - Smích, slzy, dojetí, radost a hlavně krásná muzika v podání šikovných mladých hudebníků. Tak by se dal shrnout slavnostní večer střezinského Smiling String Orchestra.

Halloween na Gybonu pomáhal

Hradec Králové - Na gymnáziu Boženy Němcové jste 31. října mohli potkat nejen čarodějnice, zakrvácené zombíky a další hororové příšery, ale i Dobré andílky.

Promítání zavede na západ amerického kontinentu

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici pokračují v pondělí 13. listopadu od 20 hodin programem Úplně obyčejná Amerika - 2. díl.

Nádraží obsadila výstava železničních modelů

Hradec Králové - Juniorklub, železniční modeláři Hradec Králové, od pátku pořádá až do neděle 19. listopadu tradiční výstavu železničních modelů - letos již po třiatřicáté.

Hudební divadlo dětem s Novozámskou a sborem Bonifantes vystoupí ve filharmonii

Hradec Králové - Hudební divadlo dětem, Michaela Novozámská a chlapecký sbor Bonifantes ve Filharmonii představí dětským divákům koncertní pořad „Naše písnička aneb Postavím si domeček“.

Žáci se vydali "k sousedům" do divadla

Pardubice/ Hradec Králové - Na exkurzi Východočeského divadla do Pardubic se tento týden vydali žáci ze školní družiny Základní školy na Pouchově v doprovodu vychovatelek, asistentky pedagoga, rodičů a prarodičů.

Žáci pomohli se sběrem kaštanů

Hradec Králové - Vyhodnocení sběru kaštanů pro zvěř, která obývá královéhradecké Městské lesy, mají za sebou od středy tohoto týdne žáci školní družiny Základní školy na Pouchově.

Hradečtí plavci přivezli z Makedonie padesát medailí!

Hradec Králové - V pondělí 30. října se primátor města Hradec Králové setkal s hradeckými plavci, kteří v Makedonii získali neuvěřitelných 50 medailí.

Město plné lampionů již v neděli

Hradec Králové - Na lampionový průvod městem se mohou těšit malí i velcí již tuto neděli. Spolu s Mojžíšem se vydají na cestu do zaslíbené země.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT