VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Kukleňáček pro předškoláky

Hradec Králové - V Základní škole Kukleny začalo ve čtvrtek 2. listopadu tradiční setkávání předškoláků s Kukleňáčkem.

Vietnam a na skok do Kambodži

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici pokračují v pondělí 30. října od 19 hodin programem nazvaným Vietnam a na skok do Kambodži.

Cestovatelské promítání: Neobyčejná Čína

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici v pondělí 16. října od 19 hodin nabízejí program s názvem Neobyčejná Čína.

Uznání práce fakultní nemocnice a paliativní služby

Hradec Králové /PÍŠETE NÁM/ - Většina onkologických onemocnění je dnes úspěšně léčena, přesto jsou pacienti, jejichž onemocnění se ukáže být nevyléčitelným. Mezi takové se zařadil i náš syn Čestmír Brandejs (1974 - 2017).

Svatý Václav přinesl tradičně víno

Hradec Králové - Čtvrteční svátek oslavoval salon republiky i vínem.

Krakonoš přivítal děti z diagnostického ústavu ve svém království

Hradec Králové - „Tento tábor byl super, ale měl drobnou nevýhodu - muselo se tam pořád chodit,“ říká s úsměvem třináctiletá Anděla Dvořáková a dodává: „Moc jsem si to užila.“

Pohádkový les přilákal přes čtyři sta lidí

Hradec Králové - Akce Pohádkový les byla úspěšná, protože se na ní sešlo více než 400 účastníků z různých částí východních Čech. Nejvíce jich bylo samozřejmě z Hradce Králové, ale dorazili i z Trutnova, České Skalice, Chrudimi, Pardubic či Prahy.

Petr Novák - láska na celý život

Hradecko - V sobotu 19. srpna to je dvacet let, kdy přešel na druhý břeh řeky života a smrti výjimečný hudební skladatel a zpěvák Petr Novák. Umělec, jenž se zapsal do srdcí fanoušků svým charakteristickým, veskrze citovým pěveckým projevem, opravdovostí podání písní, kdy i z celkem průměrného textu dokázal vykřesat poselství a z výborného skvost.

Háječek patřil fotbalovému klání mateřských škol

Hradec Králové - Již 7. ročník fotbalového turnaje hradeckých mateřských škol hostilo ve čtvrtek 8. června hřiště Háječek.

Je tady Výravský Terra Cup!

Výrava - Co je to Výravský Terra Cup ? Jedná se o závody zahradní techniky s několikaletou tradicí, které pořádájí místní nadšenci společně s SDH a OÚ Výrava každý rok začátkem měsíce června v prostorách sportovního areálu obce Výrava na Královéhradecku.

Den dětí oslovil nejmenší i v kynologickém centru

Hradec Králové - Den dětí se uskutečnil v neděli 4. června i v kynologickém centru Borova tlapka v Hradci Králové - Malšovicích.

Multižánrový hudební festival v Čistěvsi

Čistěves - Místní spolek Čistěveský dráček pořádá pod záštitou zdejšího Obecního úřadu v Čistěveském klubu Dílna v pátek 26. a v sobotu 27. května jubilejní 10. ročník Multižánrového hudebního festivalu.

Střezinští výtvarníci pořádají výstavu Kořeny

Hradec Králové - Žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Střezina zahájili svou výstavu Kořeny, která v Galerii U Přívozu ve Státní studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové potrvá až do 27. května.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT