VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Cestovatelské promítání: Neobyčejná Čína

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici v pondělí 16. října od 19 hodin nabízejí program s názvem Neobyčejná Čína.

Uznání práce fakultní nemocnice a paliativní služby

Hradec Králové /PÍŠETE NÁM/ - Většina onkologických onemocnění je dnes úspěšně léčena, přesto jsou pacienti, jejichž onemocnění se ukáže být nevyléčitelným. Mezi takové se zařadil i náš syn Čestmír Brandejs (1974 - 2017).

Svatý Václav přinesl tradičně víno

Hradec Králové - Čtvrteční svátek oslavoval salon republiky i vínem.

Krakonoš přivítal děti z diagnostického ústavu ve svém království

Hradec Králové - „Tento tábor byl super, ale měl drobnou nevýhodu - muselo se tam pořád chodit,“ říká s úsměvem třináctiletá Anděla Dvořáková a dodává: „Moc jsem si to užila.“

Pohádkový les přilákal přes čtyři sta lidí

Hradec Králové - Akce Pohádkový les byla úspěšná, protože se na ní sešlo více než 400 účastníků z různých částí východních Čech. Nejvíce jich bylo samozřejmě z Hradce Králové, ale dorazili i z Trutnova, České Skalice, Chrudimi, Pardubic či Prahy.

Petr Novák - láska na celý život

Hradecko - V sobotu 19. srpna to je dvacet let, kdy přešel na druhý břeh řeky života a smrti výjimečný hudební skladatel a zpěvák Petr Novák. Umělec, jenž se zapsal do srdcí fanoušků svým charakteristickým, veskrze citovým pěveckým projevem, opravdovostí podání písní, kdy i z celkem průměrného textu dokázal vykřesat poselství a z výborného skvost.

Háječek patřil fotbalovému klání mateřských škol

Hradec Králové - Již 7. ročník fotbalového turnaje hradeckých mateřských škol hostilo ve čtvrtek 8. června hřiště Háječek.

Je tady Výravský Terra Cup!

Výrava - Co je to Výravský Terra Cup ? Jedná se o závody zahradní techniky s několikaletou tradicí, které pořádájí místní nadšenci společně s SDH a OÚ Výrava každý rok začátkem měsíce června v prostorách sportovního areálu obce Výrava na Královéhradecku.

Den dětí oslovil nejmenší i v kynologickém centru

Hradec Králové - Den dětí se uskutečnil v neděli 4. června i v kynologickém centru Borova tlapka v Hradci Králové - Malšovicích.

Multižánrový hudební festival v Čistěvsi

Čistěves - Místní spolek Čistěveský dráček pořádá pod záštitou zdejšího Obecního úřadu v Čistěveském klubu Dílna v pátek 26. a v sobotu 27. května jubilejní 10. ročník Multižánrového hudebního festivalu.

Střezinští výtvarníci pořádají výstavu Kořeny

Hradec Králové - Žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Střezina zahájili svou výstavu Kořeny, která v Galerii U Přívozu ve Státní studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové potrvá až do 27. května.

Hradečtí studenti psali Studentský deník

Hradecko - Studenti gymnázií na Hradecku se učili psát noviny. Díky projektu Studentský deník, který vznikl díky spolupráci východočeských Deníků se společností Innogy, vznikla redakce složená ze studentů místních středních škol.

Osmý jarmark v Mlékosrbech doplní dětský den

Mlékosrby - Obec Mlékosrby ve spolupráci s SDH Mlékosrby zve na VIII. Mlékosrbský jarmark spojený s Dětským dnem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT