VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Hradečtí Lvi zazářili na Gothia Cupu

Hradec Králové - Florbalový klub Hradečtí Lvi - FBC Sion zahájil nový rok úspěšnou účastí na největším mezinárodním florbalovém turnaji Gothia Cup ve švédském Göteborgu.

Muzicírování ve školce aneb Jak se dozvědět vše o hudbě v jedné hodině

Hradec Králové /VIDEO/ - Minulé pondělí dopoledne navštívil malé žáčky mateřské školy Sion Ivan Urbánek. Herec, autor, muzikant a speciální pedagog provázel hudebním představením s názvem „Já nic, já muzikant".

Ke smutnému výročí: Pochodeň č. 1

Hradec Králové - Je to právě 48 let, kdy zemřel mladý muž, tehdy dvacetiletý student Jan Palach. Nezemřel obyčejnou smrtí, ale strašlivou smrtí. Obětoval se dobrovolně a nebyl to žádný pomatený blázen, ale racionálně uvažující člověk.

Novoroční pohlednice aneb Úvaha nad životem v Hradci na přelomu roku

Hradec Králové - Rok je relativně krátká doba, přesto je důvodem k bilancování. Tak je tomu i v případě ukončeného roku 2016.

Čínský Pamír ukáže první letošní cestopisná akce v AC klubu

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici pokračují. První letošní cestopisná akce se koná v pondělí 9. ledna od 19 hodin a nese název „Ujgursko, Pamír".

Silvestrovská procházka k Moraně oslavila jubileum

Hradecko - V sobotu 31. prosince se konal již 10. ročník Silvestrovské procházky k Moraně v Lužském lese mezi obcemi Mlékosrby, Kosice a Písek.

U hasičů slavnostně zahájili nový rok. Došlo i na medaile

Hradec Králové /FOTO/ - V pondělí 2. ledna se uskutečnilo tradiční setkání příslušníků a občanských zaměstnanců Hasičského záchranného sboru (HZS) Královéhradeckého kraje s představiteli sboru, Královéhradeckého kraje i města Hradec Králové u příležitosti začátku nového roku.

Podepsali smlouvu o spolupráci s veterinární správou

Hradec Králové - Koncem uplynulého roku byla na Krajském ředitelství Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje (HZS KHK) podepsána mezi hasičským sborem a Krajskou veterinární správou (KVS) Státní veterinární správy pro Královéhradecký kraj Dohoda o plánované pomoci na vyžádání.

Firmou roku je HOKAMI CZ. Hradecká Lucie Ernestová brala bronz mezi živnostníky

Praha, Hradec Králové - Skvělého výsledku dosáhla mezi živnostníky zástupkyně královéhradeckého byznysu Lucie Ernestová, která skončila na třetím místě.

Reportáž z vernisáže výstavy mandal La Petien

Hradec Králové /ROZHOVOR, FOTO/ - Pokud jste v prosinci zavítali do Hradce Králové a vstoupili jste do starobylých prostor Nového Adalbertina, měli jste možnost v sále Refektář navštívit vernisáž nádherných mandal La Petien.

Uplynulo pět let, co zemřel bývalý prezident Václav Havel

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - V předvánočním týdnu před pěti lety, jsme byli svědky významné události, i když bolestné a smutné. Zemřel významný člověk, pro naši zemi, i pro svět, Václav Havel.

Druhý závod GP v Třebechovicích? Zlato zůstalo doma

Třebechovice pod Orebem - V prosinci se v prostorách DDM Třebechovice jel druhý závod sedmého ročníku GP Mini-Z Cupu.

Rozlučkový oběd s izraelským velvyslancem

Hradec Králové - Na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštívil v prosinci velvyslanec Státu Izrael J. E. Gary Koren Hradec Králové. Jednalo se o jeho poslední oficiální cestu mimo Prahu, která byla symbolicky spjata s jeho úplně první, kdy navštívil Sionem pořádanou akci Dny pro Izrael.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT