VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Novoroční pohlednice aneb Úvaha nad životem v Hradci na přelomu roku

Hradec Králové - Rok je relativně krátká doba, přesto je důvodem k bilancování. Tak je tomu i v případě ukončeného roku 2016.

Čínský Pamír ukáže první letošní cestopisná akce v AC klubu

Hradec Králové - Cestovatelská promítání v AC klubu v hradecké Heyrovského ulici pokračují. První letošní cestopisná akce se koná v pondělí 9. ledna od 19 hodin a nese název „Ujgursko, Pamír".

Silvestrovská procházka k Moraně oslavila jubileum

Hradecko - V sobotu 31. prosince se konal již 10. ročník Silvestrovské procházky k Moraně v Lužském lese mezi obcemi Mlékosrby, Kosice a Písek.

U hasičů slavnostně zahájili nový rok. Došlo i na medaile

Hradec Králové /FOTO/ - V pondělí 2. ledna se uskutečnilo tradiční setkání příslušníků a občanských zaměstnanců Hasičského záchranného sboru (HZS) Královéhradeckého kraje s představiteli sboru, Královéhradeckého kraje i města Hradec Králové u příležitosti začátku nového roku.

Podepsali smlouvu o spolupráci s veterinární správou

Hradec Králové - Koncem uplynulého roku byla na Krajském ředitelství Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje (HZS KHK) podepsána mezi hasičským sborem a Krajskou veterinární správou (KVS) Státní veterinární správy pro Královéhradecký kraj Dohoda o plánované pomoci na vyžádání.

Firmou roku je HOKAMI CZ. Hradecká Lucie Ernestová brala bronz mezi živnostníky

Praha, Hradec Králové - Skvělého výsledku dosáhla mezi živnostníky zástupkyně královéhradeckého byznysu Lucie Ernestová, která skončila na třetím místě.

Reportáž z vernisáže výstavy mandal La Petien

Hradec Králové /ROZHOVOR, FOTO/ - Pokud jste v prosinci zavítali do Hradce Králové a vstoupili jste do starobylých prostor Nového Adalbertina, měli jste možnost v sále Refektář navštívit vernisáž nádherných mandal La Petien.

Uplynulo pět let, co zemřel bývalý prezident Václav Havel

Hradec Králové /Z REDAKČNÍ POŠTY/ - V předvánočním týdnu před pěti lety, jsme byli svědky významné události, i když bolestné a smutné. Zemřel významný člověk, pro naši zemi, i pro svět, Václav Havel.

Druhý závod GP v Třebechovicích? Zlato zůstalo doma

Třebechovice pod Orebem - V prosinci se v prostorách DDM Třebechovice jel druhý závod sedmého ročníku GP Mini-Z Cupu.

Rozlučkový oběd s izraelským velvyslancem

Hradec Králové - Na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštívil v prosinci velvyslanec Státu Izrael J. E. Gary Koren Hradec Králové. Jednalo se o jeho poslední oficiální cestu mimo Prahu, která byla symbolicky spjata s jeho úplně první, kdy navštívil Sionem pořádanou akci Dny pro Izrael.

Bývalí spolužáci uspořádali předvánoční setkání

Hradec Králové - V předvánočním čase byla ta nejlepší příležitost k setkávání se svými přáteli a spolužáky.

Z redakční pošty: Pohádka pro naše zákonodárce

Hradec Králové - Tak jsem jednou večer přijel domů z práce a můj malý syn se díval na pohádku na prvním programu televize.

Proč chodit po městě s hlavou nahoře?

Hradec Králové - Na pultech knihkupectví najdete půvabnou publikaci Po stopách hradeckých lvů, kterou napsal Svatopluk Pastyřík a fotografiemi doplnila Helena Rezková.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT