VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma

Příspěvky čtenářů Hradeckého deníku a články nevyužité v novinách.

Proč chodit po městě s hlavou nahoře?

Hradec Králové - Na pultech knihkupectví najdete půvabnou publikaci Po stopách hradeckých lvů, kterou napsal Svatopluk Pastyřík a fotografiemi doplnila Helena Rezková.

Japonsko ohromilo hradecké Jitro. Sbor chystá vánoční koncert

Hradec Králové - Hladce přistáváme v Tokiu a odměnou za to nebo z piety k zesnulému autorovi zazpíval sbor Cohenovo Hallelujah, a to tak, že všichni tleskali a posádka letadla Jitro pohotově vyhlásila a dodatečně uvedla.

Při besedě s europoslancem pohovoří na žhavá témata

Hradec Králové - Na besedu se studenty Sion High School zavítá v úterý 20. prosince europoslanec Tomáš Zdechovský, který působí v Evropském parlamentu ve Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci.

Podzim plný aktivit v domově mládeže

Hradec Králové - Letošní podzim byl v domovech mládeže hradecké zdravotnické školy velmi akční. Díky podpoře Královéhradeckého kraje bylo možné realizovat mnoho aktivit.

Černigov stále žije! Chystá Silvestra

Hradec Králové - Závěr roku v hradeckém hotelu Černigov?

Studenti soutěžili během veletrhu firem

Hradec Králové - Ve středu 7. prosince se v prostorách Obchodní akademie, SOŠ a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové uskutečnil jubilejní pátý ročník Veletrhu JA firem.

Vánoční příběh připomněl divákům v Adalu poselství

Hradec Králové - Nádherný dárek letos pro své rodiče, prarodiče a blízké připravili společně děti a učitelé z Mateřské školky Sion. Představení s názvem Vánoční příběh předvedli začátkem prosince ve velkém sále Adalbertina.

Upekli pirohy s učitelkou zeměpisu

Hradec Králové - Projektový den pro vyšší gymnázium má na Biskupském gymnáziu Bohuslava Balbína již mnohaletou tradici. Ale dříve, než nastal ten letošní, čekalo všechny starší patnácti let velké dilema. Na výběr bylo totiž z osmnácti projektů, z nichž se každý snažil studenty na něco nalákat.

Rozloučí se s izraelským velvyslancem Korenem

Hradec Králové - Na závěr svého působení v České republice a na pozvání ředitele Centra Sion Denise Doksanského navštíví v pátek 16. prosince Hradec Králové velvyslanec Státu Izrael v ČR Jeho Excelence Gary Koren.

Třeťáci připravovali chutné svačiny

Hradec Králové - Již druhým rokem probíhají v hradecké ZŠ Milady Horákové dva zajímavé dny pro děti třetích ročníků v rámci projektu „Pestrá strava bez zbytečné chemie".

Jak v zoologické zahradě zdobí vánoční stromečky?

Hradec Králové - Tlapkami a kopýtky se ozdoby špatně věší - to vědí žáci Základní školy Jana Pavla II. v Hradci Králové moc dobře. A tak se tradičně v adventu vydávají do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem, aby zvířátkům vánoční stromečky pomohli ozdobit.

Krátce z Hradce: Adventní jarmark nabídl pohodu

Hradec Králové /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Adventní neděle začátkem prosince patřila v hradeckých Malšovicích vánočnímu jarmarku, který pořádala obecně prospěšná společnost Prostor Pro.

Na jarmarku koupíte výtvory dětí 'za babku'

Hradec Králové - Školní adventní jarmark se koná v úterý 13. prosince od 16 do 18 hodin v hradecké ZŠ Milady Horákové.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT