B&B - Svět jako stavebnice aneb budoucnost našich měst

Akce již skončila

Nestíháte se nasnídat? Ukusujete housku po cestě do práce a při zastavení na křižovatce se pravidelně poléváte kávou v kelímku? Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 od 8.30 pro Vás máme v Infocentru Hradec Králové připravenou další ze snídaní Brain&Breakfast. Na téma Svět jako stavebnice aneb budoucnost našich měst bude povídat Ing. Stanislav Martinec.
Rezervace je nutná na email brain@tchk.cz - kapacita omezena!

Dokážete si představit přenosné fabriky, rodinné domy nebo školky, které se přizpůsobují okamžitým potřebám obyvatel či uživatelů?

Nejde o sci-fi, ale o vizi budoucnosti, kterou do reality pomáhá už 25 let uvádět Stanislav Martinec se svou firmou Koma Modular. Modulární výstavba (tvorba prostoru pomocí jednoduchého principu skládání rozměrově podobných jednotek – modulů) je ve světe čím dál větším trendem. Jde o flexibilní, udržitelný a zároveň méně nákladný způsob, jak tvořit veřejný prostor, podněcovat debatu komunity i posouvat projekty rychleji a za méně peněz. Pomůže nám modularita řešit paradoxy současného světa? Přijďte diskutovat na další snídani

Ing. Stanislav Martinec
Vždy jsem měl sen mít svou fabriku, tak jak jsem to mohl vidět při několika návštěvách na západě ještě před rokem 1989. Jsem vystudovaný konstruktér se specializací na manipulaci s materiálem a robotizaci / VŠB Ostrava /. Firmu jsem založil ihned po revoluci v roce 1992 a postupně ji rozvíjel. Dnes se pod značkou KOMA skrývá pět firem se zaměřením na modulární výstavbu, architekturu a design. Snažím se se svými spolupracovníky trvale modulární architekturu popularizovat a inovovat. Tím tak rozvíjet perspektivní nový obor. Skupina firem KOMA dosahuje cca 1 mld obratu ročně je nás asi 300 spolupracovníků, zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou, pronájmem a realizacemi modulárních objektů a nyní i modulárních fasád.

23. 11.  (08:30–10:00)
Eliščino nábřeží 626/9, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT