více >>

Bezpečnost na sítích: Víte, co vše o vás Facebook ví?

Akce již skončila

Facebook je nedílnou součástí našich životů, ať už se nám to líbí nebo ne, a je velmi důležité se v jeho prostředí dobře orientovat. Nejen kvůli vlastní bezpečnosti, ale i kvůli bezpečnosti našich blízkých.

Během semináře si řekneme, co vše o nás Facebook ví a proč a jak s našimi údaji dále nakládá. Podíváme se na nastavení profilů tak, abyste nebyli překvapení, co se kolem něj může dít. Vysvětlíme si, proč je dobré nad sdílením rodinných fotek přemýšlet, a povíme si a (a vyměníme si zkušenosti) i o tom, jak Facebook a další sítě používají děti a teenageři.

Nedílnou součástí bude i stručný návod, jak poznat tzv. fake účty a jak se na webu a sociálních sítích ověřuje pravdivost zpráv.

Každý účastník dostane na konci kurzu shrnující brožuru se všemi probranými informace ohledně nastavení bezpečnosti Facebooku.

Lektorka
Leni Krsová

Mám za sebou téměř 10 let zkušeností z online prostředí, kdy se věnuji především práci se sociálními sítěmi a marketingem na nich. Momentálně se soustředím na analýzu dat, které ze sítí sbírám.

Pracovala jsem se sociálními sítěmi v České televizi, téměř dva roky jsem věnovala výzkumu sociálních sítí ve firmě Socialbakers, starala jsem se ale i o marketing tělocvičnám Železná koule a mihla jsem se internetovou televizí Stream.cz. Průběžně školím a přednáším o tématech, o kterých mi přijde důležité mluvit.

Pokud byste o mě chtěli vědět víc, navštivte mou FB stránku Dataholka. Těším se na vás.

Temín: 30. 11. 2017
Cena: 550 Kč
Registrace: http://www.lianahk.cz/bezpecnost-na-sitich-vite-co-vse-o-vas-facebook-vi/

30. 11.  (17:00–19:30)
Pospíšilova 281, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT