Kreyson

Akce již skončila

“KREYSON MMXVII"
"Kreyson MMXVII" je aktuálním projektem jednoho z nejúspěšnějších rockových zpěváků České republiky - Ladislava Křížka a jeho skupiny KREYSON, kterou založil v roce 1988. Láďa Křížek dokázal Kreyson dostat vůbec k nejúspěšnějším rockovým projektům v České republice. Za svou kariéru prodal téměř 600 000 kusů hudebních nosičů, jeho desky vyšly také v Německu, Japonsku a USA. V Japonsku v 80. letech vedl žebříčky prodejnosti hudebních nosičů…
“KREYSON MMXVII” v sobě zahrnuje několik rozměrů. Krom vynikající hudební úrovně, kdy budou v hudební skupině z České republiky poprvé v historii hrát dva světoznámí zahraniční muzikanti, je zde také významný rozměr poselství k posílení a podpoře sounáležitosti se skutečnými tradicemi našich evropských zemí u posluchačů.
Koncertní vystoupení “Kreyson MMXVII” naváže na nejúspěšnější éru desek "Anděl na útěku" a “Křižáci".
Koncertní show "Kreyson MMXVII" zdůrazní rytířské ctnosti - víra, věrnost, ochrana slabých a utiskovaných, dvornost k něžnému pohlaví, a čest, na níž se přísahá. Jedná se o hodnoty, na nichž je od základu postavena evropská společnost. Ladislav Křížek chce v dnešní, v mnoha ohledech z kořenů vytržené, době právě tyto základní stavební kameny naší kultury připomenout a postavit je na piedestal celého projektu.
Pro koncerty a tour "Kreyson MMXVII" sestavil Láďa Křížek kapelu v mezinárodním složení:
Ladislav Křížek - zpěv
Roland Grapow (Německo) (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) - kytara
Michal Kůs (EAGLEHEART) - kytara
George Rain (CITRON, SEBASTIEN) - basová kytara
Mike Terrana (USA) (RAGE, TARJA TURUNEN, AXEL RUDI PELL) - bicí

KREYSON se nejdříve představí na třech největších festivalech v České republice - Masters Of Rock, Benátská noc a Ostrava v plamenech.

7. 12.  (19:30–23:00)
Střelecká 45, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT