více >>

LinkedIn: Hledejte práci, aby vás našli - workshop

Akce již skončila

LinkedIn je sociální síť pro lidi, kteří si hledají práci, nebo chtějí zůstat v kontaktu s profesionály z různých oborů. Umíte s ním pracovat? Ne? Přijďte se to naučit.

Během semináře si projedeme teorii, jak se LinkedIn a další sociální sítě mohou používat a používají k hledání práce. Řekneme si základy, jak se v tomto světě pohybovat a neztratit se.

V praktické části si pak vysvětlíme, jak si správně nastavit svůj profil a zvýšit šanci, že vás recruiteři najdou. Na příkladech si ukážeme, jaké jsou i netradiční formy jak zaujmout, které fungují, a čeho se naopak vyvarovat.

Workshop je určený primárně pro začátečníky. Projdeme řadu praktických příkladů, přineste si proto své počítače, případně budou k půjčení na místě.

Každý účastník dostane na konci kurzu shrnující brožuru se všemi probranými informacemi jak s LinkedIn pracovat.

LEKTORKA
Leni Krsová
Mám za sebou téměř 10 let zkušeností z online prostředí, kdy se věnuji především práci se sociálními sítěmi a marketingem na nich. Momentálně se soustředím na analýzu dat, které ze sítí sbírám.

Pracovala jsem se sociálními sítěmi v České televizi, téměř dva roky jsem věnovala výzkumu sociálních sítí ve firmě Socialbakers, starala jsem se ale i o marketing tělocvičnám Železná koule a mihla jsem se internetovou televizí Stream.cz. Průběžně školím a přednáším o tématech, o kterých mi přijde důležité mluvit.

Pokud byste o mě chtěli vědět víc, navštivte mou FB stránku Dataholka. Těším se na vás.

Temín: 23. 11. 2017
Cena: 600 Kč
Registrace: http://www.lianahk.cz/linkedin-hledejte-praci-aby-vas-nasli/

23. 11.  (17:00–20:00)
Pospíšilova 281, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT