více >>

Mužská síla Hradec Králové - večer o výcviku pro muže

Akce již skončila

Zjistili jsme, že staré mužské vzory jsou pryč, ale nové tu ještě nejsou. A je na nás samotných, abychom tyto vzory hledali v sobě a žili je v našich životech.

Muž přirozeně hledá sám sebe. Pokud sebe nenachází a neví, kdo je, proč tady je, jaký je jeho smysl života a kam se ubírá jeho životní cesta, pak je jeho život prázdný.

Toto je bohužel obraz a stav mnoha mužů u nás, kteří se snaží sami sebe najít, snaží se uznat svoji mužskou sílu, ale nemají k tomu návod, jak to udělat.

S tímto a dalšími tématy se setkáte v tématickém večeru věnovanému Mužské síle, mužským vzorům a mužským potřebám, zároveň budete seznámeni s výcvikem pro muže, který vede muže k jejich autentické síle a nejhlubší životní vizi.
Potřebujeme opustit naše krabičky, malé světy, malomyslné víry a probudit svou vnitřní svobodu. Vnější svoboda je omezená, vnitřní je neomezená a po tom toužíme - překonat vnitřní limity, klec naší mysli a emocionálního podmínění a nadechnout se do svobody.

http://www.muzskykruh.cz/vycviky/muzska-sila-2018-beh-cechy

20. 11.  (19:00–21:30)
Malé náměstí 129, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT