Tipy Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Podpůrná skupinka láskyplného rodičovství

V Hradci Králové nově organizujeme podpůrné skupinky, na které Vás srdečně zveme. Skupinky jsou otevřené, takže může dorazit kdokoliv se cítí osloven. Děti jsou vždy vítány a mohou být spolu s námi v kruhu, nebo mohou využít hernu. Pro dospělé je zde kuchyňka s drobným občerstvením a také možnost ohřát si vlastní donesené jídlo.

Podpůrná skupinka se koná vždy druhou STŘEDU v měsíci.

Setkávání jsou určená pro ženy s miminky, které hledají podporu ve své nové roli a zajímá je kontaktní rodičovství. Zveme i ženy s odrostlými miminky, které stále mají co sdílet a otázek, na které každý den hledají odpovědi, přibývá s měnícími se potřebami dětí. Vítány jsou i ženy v očekávání, které se o téma zajímají.

Nejčastěji si budeme povídat o nošení, kojení, spaní, krmení, vylučování a dalších aspektech péče o děti s důrazem na plnění jejich potřeb. Na některý měsíc bude stanovené téma, jindy vše poplyne volně a probereme, co kdo zrovna přinese. Podporujeme mateřské kompetence, láskyplné vztahy v rodinách a radost ze života s dětmi.

Setkávání probíhají v MC Domeček Sever, Lužická 1208 (ZŠ Sever), Hradec Králové 3 vždy od 10 do 12 hodin (přijít můžete již od 8:30 na do volné herny) a je dobré se na ně předem hlásit na email info@nosimse.cz

Těším se na viděnou.

od  8. 11.  (10:00)
do  13. 12.  (12:00)
Lužická, Hradec Králové
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení