Tipy Deník

Wabi Experience ➸ country music deconstructed koncert

Akce již skončila

Country music deconstructed
koncert pro 2 laptopy a elektrický táborák
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼
Projekt Wabi Experience započal už roce 2002, kdy se muzikant a divadelník Tomislav Federsel (B4, Handa Gote Researchand Development, Gurun Gurun ad.) rozhodl podrobit dekonstrukci hudbu svého raného mládí stráveného u táborových ohňů a vymodelovat z ní současný hudební artefakt. První tři verze projektu během let vždy vymazal a začal znova od nuly. Při čtvrté verzi mu bylo jasné, že sám se už z místa nepohne a spojil se se spoluhráčem ze skupiny Gurun Gurun Jara Tarnovski. Během dvou sezon se jim konečně podařilo mnohokrát přepracovaný materiál dotáhnout ke konečnému výsledku. Skladby na připravovaném albu WE se sestávají výhradně z mikrosamplů z prvních dvou LP nejmenovaného českého country barda. Wabi Experience je vzpomínkou na táborové ohně, západy slunce, deštivá rána a čaj s příchutí jehličí. Debutová deska WE vyjde příští rok u labelu Mikroton Recordings.
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼
° vpotné dobrovolné

28. 10.  (19:00–20:00)
U slepého ramene Labe, Hradec Králové
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT