Workshop muzikoterapie

Akce již skončila

Kdo by chtěl zkusit MUZIKOTERAPEUTICKOU RELAXACI?

Můžete, u nás ve studiu, již 18.11.!

O CO JDE
Muzikoterapie – terapie působením zvukových vibrací. Je už prověřeno, že díky působení těchto vibrací dochází v lidském těle k uvolnění nahromaděného fyzického i psychického napětí, harmonizaci energetických center a obnově životní energie.

PRŮBĚH WORKSHOPU
Samotný workshop sestává ze dvou částí. V první, aktivní části, se účastnící seznámí se základními informacemi, ukázkou nástrojů, dojde k naladění a propojení účastníků do jednoho celku. V druhé, pasivní částí, jde o prožitek vyvolaný muzikoterapií. Tato část probíhá v leže či vsedě. Po jejím ukončení následuje závěrečné sdílení prožitků.

Během terapie budou použity vibrace hudebních nástrojů jako jsou zvonkohry Koshi, didgeridoo, tibetské mísy, zvonky a činelky, dešťové hole a mnohé další..

LEKTOR
Michal Štursa, pedagog, muzikoterapeut a lektor

POČET ÚČASTNÍKŮ: 14

CENA
390,-

S SEBOU
Pohodlné volnější oblečení, polštářek na sezení, podložku, deku a pití.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

18. 11.  (16:00–18:30)
Vrchlického 578/10, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT