„Nesmírně si vážíme práce všech, kteří festival celý rok připravují, a také všech interpretů, kteří vystoupí bez nároku na honorář. Je skvělé vidět, že lidem není lhostejný osud jejich rodičů a prarodičů a že chtějí pomáhat," uvedla Taťána Kuchařová, předsedkyně správní rady Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci.

Nejúspěšnější česká miss, modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci Taťána Kuchařová přijede v sobotu 10. září do Hradce Králové, aby se osobně zúčastnila benefičního festivalu Play Fair 2016, jehož je patronkou.

Druhý ročník tohoto festivalu nabídne návštěvníkům koncerty populárních kapel, divadelní představení, tvořivé dílny pro děti i dospělé a mnoho zábavy pro celou rodinu. Na věku nezáleží - to je hlavní motto festivalu, který slibuje zábavu pro všechny generace od 0 do 100 let.

Jednodenní rodinná vstupenka pro dva dospělé a dvě děti vyjde na místě na 480 korun. Držitelé karty Rodinné pasy mají vstupenku pro rodinu za 300 korun. Samostatná vstupenka pro jednotlivce stojí 240 korun. Senioři mají vstupné za 120 korun. Studenti, kteří předloží platný průkaz  mohou využít akce 1+1 vstupenka zdarma. Vstupenky lze koupit také v předprodeji na internetu.