Program letošního ročníku festivalu Rock for People utěšeně narůstá. Přibývají další jména kapel a muzikantů, a to jak populárních a zavedených, tak začínajících a dosud nepříliš známých.

Návštěvníkům hradeckého Festivalparku se ve dnech 4. až 6. července vedle již známých jmen z programového listu představí tuzemské kapely Tata Bojs, Mňága a Žďorp, Eggnoise, Krausberry a Lety Mimo.

Parádním kouskem pořadatelů je získání geniálního jazzového muzikanta Laca Décziho, který žije už řadu let v New Yorku, nicméně v České republice je poměrně častým hostem. Laco Déczi na Rock for People zahraje v předvečer festivalu, v pátek 3. července, na Večírku pro nedočkavé.

Laco Déczi, který mistrně balancuje mezi žánry a miluje ho početný dav fanoušků různého věku i hudebního vyznání, vystoupí v Hradci Králové úplně poprvé na rockovém festivalu.

Letošní ročník Rock for People nabídne návštěvníkům nepřetržitý třídenní program na pěti scénách a přinese speciální program pro děti a v premiéře také pro seniory.