Hlavním hrdinou sci-fi komedie je muž, který byl vždy ve vztazích se ženami neúspěšný, pak se však na něj usměje štěstí a on v soutěži vyhraje dokonalou ženu - robotku, která by mu měla splnit každé přání. Jak asi jejich soužití dopadne a jaká překvapení připraví dokonalá žena nedokonalému muži? To zjistí diváci, kteří se v pátek do Střelnice vypraví.

Nový hradecký divadelní klub Střelák otevře organizace Dobré divadlo. Ta působí na různých místech východních Čech a v Hradci Králové je pořadatelem divadelních pohádek v Artičoku a také květnového Nábřeží řemeslníků. Dlouhodobě se mu však nedařilo najít vhodné prostory pro uvedení pořadů pro dospělé.

Vyhlášená hradecká "zuška" čeká na rekonstrukci, která si vyžádá přes 160 milionů korun. Hradecká radnice řeší spor s firmou, která měla práce provést.
Na hradecké Střezině se začne parkovištěm

"V jarní části sezony plánujeme uvádět každý měsíc jednu hru a zvát budeme jak soubory, se kterými spolupracujeme již dlouhá léta, tak soubory nové, které se teprve nedávno úspěšně představily na různých divadelních soutěžích a festivalech amatérské divadelní tvorby. Zůstáváme tak věrní filozofii přinášet našim divákům to nejlepší z nejlepšího, co se dá v současnosti na amatérské divadelní scéně najít," přibližuje ředitel Dobrého divadla Tomáš Langr, co mohou diváci v nejbližší budoucnosti očekávat.

Předprodej vstupenek na páteční představení je na www.dobredivadlo.cz a vstupenky se budou prodávat také hodinu před představením na místě.

Divadlo Drak
Divadlo Drak chystá Šípkovou Růženku