Předtucha

Linda Hanson, kterou hraje (Sandra Bullocková), má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku to je to nejhorší, co si dokázala představit.

Otázkou však zůstává - nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu - některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova.

Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboje s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala.

Sandra Bullocková patří k nejžádanějším hollywoodským herečkám. Nedávno se objevila třeba ve filmu Crash Paula Haggise. Její průlomovou rolí se stal v roce 1994 snímek Nebezpečná rychlost. Její další dva filmové počiny - romantická komedie Zatímco jsi spal a thriller Síť - slavily úspěch u filmových kritiků i publika. Bullocková má na kontě spoustu cen i nominací včetně nominace na Zlatý glóbus v komediálním trháku Slečna Drsňák a za roli ve filmu Nebezpečná rychlost.

Americký herec Julian McMahon (původem Australan) je stále více oblíbený především u žen. V mládí přitom vůbec nepomýšlel na hereckou drá〜hu. Vystudoval gymnázium a poté začal studovat na právnické fakultě. Život na univerzitě ho ale natolik nudil, že po roce odešel a rozhodl se živit „tělem“. Odstartoval kariéru v modelingu. V letech 2000 – 2003 pracoval na seriálu Čarodějky.