„Já vím, že si asi někdo řekne, jak to, že je ta baba zase tady. Příští rok už třeba nepřijedu, nevím, jak to tam nahoře mají vymyšlené,“ konstatovala známá herečka, která v září oslavila pětaosmdesáté narozeniny.

„Někdy si to i pletu, kolik mi je roků. Představte si, že jsou dokonce starší lidé než já. Třeba Lubomír Lipský, který je starší o půl roku. A v podobném věku je i Otakar Brousek, ale ten vypadá pořád dobře,“ usmívala se rodačka z Náchoda.

„Jako alternativní zdravotnice jsem na loňském ročníku radila, aby diváci, kteří chtějí omládnout, dobře přijímali i utrpení. Ono je to dobré na cévy. A vidíte, přišla krize, takže teď máte dobrou příležitost. Kdyby trvala dlouho, nachystejte si radši povian,“ vtipkovala Luba Skořepová, která byla patronkou pátečního soutěžního představení Slováckého divadla z Uherského Hradiště Adéla ještě nevečeřela.

„A jak jsem se celý ten rok měla? Skoro denně jsem hrála. Ptali se mě, jestli to ještě vydržím, když mi táhne na stovku. Před časem mi nějak odešly krvinky, ale teď už je to zase dobré,“ uzavřela. (td)