„Bohužel, některé plánované akce jsme museli zrušit kvůli nepříznivému počasí,“ uvedl za organizátory Petr Ticháček. Návštěvníci tak nakonec neviděli souboj o korunu krále majálesu a neuskutečnil se ani plánovaný průvod.

„Je to škoda, na ten souboj jsem se docela těšila. Zažila jsem ho už na jiných majálesech a stálo to za to,“ posteskla si návštěvnice Helena Patočková.
Přesto však do areálu dorazilo téměř tři tisíce nadšenců, kteří si nechtěli nechat ujít koncerty kapel, jež se na pódiu střídaly jedna za druhou.

Hlavní hvězdou letošního ročníku se stala skupina Divokej Bill, která si připravila také malé překvapení. „Vůbec poprvé mohli lidé slyšet jejich úplně novou píseň. Dlouho jsme nevěděli, jestli ji kluci zahrají, ale povedlo se,“ dodal Ticháček.

Rozproudit kotel pod pódiem se podařilo také partičce Tleskač, Skyline nebo pardubické Vypsané fixe. „Škoda, že nevyšlo lepší počasí. V tomhle blátě to není nic moc. Ale kapely jsou super. Nejvíc mě nadchli Tatabojs,“ uvedl jeden z návštěvníků, devatenáctiletý Petr Kartou.