Na Zvičině uzavřeli letní turistickou sezonu

Jičínsko - Symbolické loučení s uplynulou letní turistickou sezonou proběhlo na vrchu Zvičina. Součástí akce bylo vyhlášení vítězů Fotosoutěže Podkrkonoší 2017, výstava všech fotografií v kostele sv. Jana Nepomuckého a Drakiáda.

Korunu navštíví Iluzionisté

Hořice - Divadelní hru Iluzionisté se Stanislavem Zindulkou, jeho synem Jakubem a Olgou Ženíškovou můžete zhlédnout v úterý od 19.30 hodin v DK Koruna v Hořicích. Stárnoucí herec, ambiciózní autorka a pragmatický lékař. Komedie se špetkou hořkých tónů se zabývá osudy postav a tématem divadelní iluze jako domluvené hry mezi herci a diváky.

Bazar pomáhá mobilnímu hospici

Náchod - Ve Sboru Církve bratrské v Náchodě začal právě v úterý Dobročinný bazar. Výtěžek bude věnován Mobilnímu hospici Anežky České v Červeném Kostelci na nákup hospicového sanitního vozu. Nakoupit můžete až do pátku boty, oblečení, hračky, knížky, časopisy i nevhodné dárky, které darovali lidé z Náchoda i okolí.

Rtyňští se vydají do Karibiku

Rtyně v Podkrkonoší - Na zajímavou cestovatelskou přednášku se mohou těšit lidé ve Rtyni v Podkrkonoší. Do kina na Rychtě přijede Libor Turek se svými diapozitivy a obrázky z cesty po východním Karibiku. Návštěvníci se v úterý od 18 hodin mohou těšit na poutavé vyprávění, suvenýry, ale i třeba na typickou karibskou hudbu.