Program

Jedenáctý ročník tradičního festivalu se opět uskuteční v jihočeských Hošticích u Volyně.
Letošní termín Stodoly připadl na sobotu 16. srpna. Již tradičně je připraven pestrý hudební program, ve kterém si své najdou příznivci nejrůznějších hudebních žánrů a stylů.
Návštěvníci Stodoly se mohou těšit například na Václava Koubka, Michala Hrůzu, Roberta Křesťana a Druhou trávu, skupiny Cop, MIG 21, Hamleti, Taxmeni nebo Semtex.

Tučňáci

Vyvrcholením festivalu samozřejmě bude večerní galaprogram s písničkami Michala Tučného v podání hvězd české populární hudby a za doprovodu Michalovy skupiny Tučňáci.
Večerem bude opět provázet osvědčený Aleš Háma, který na hoštickém pódiu přivítá například Ondřeje Hejmu, Laďu Kerndla, Richarda Tesaříka, Honzu Vyčítala, Tomáše Linku, Šárku Vaňkovou, Tomáše Trapla, Martina Poštu, Míšu Tučnou nebo finalistu prvního ročníku X-Factoru Ondřeje Rumla.

Soutěž

Vstupenky na festival můžete již nyní zakoupit v předprodejních místech sítě Ticketstream, na webové adrese www.ticketstream.cz, nebo je můžete vyhrát v naší soutěži. Umíte vyjmenovat alespoň tři alba Michala Tučného? Pokud ano, pošlete svoji odpověď na e–mailovou adresu ivana.fricova@denik.cz.
Nejrychlejší autor správné odpovědi získá dvě vstupenky na festival, druhý v pořadí jednu vstupenku a festivalové tričko a třetí samotné tričko. K odpovědi nezapomeňte připsat kontaktní adresu.

Rozjezd

V těsné blízkosti festivalového areálu v Hošticích u Volyně bude opět zřízen camp a stejně jako v předchozích letech se již v pátek 15. srpna v osmnáct hodin otevřou brány areálu festivalu pro všechny nedočkavce na rozjezdovou party, na kterou je vstup i tentokrát zdarma. (gn)