Mladí umělci se celý rok pilně učí a své dovednosti pak zúročí právě na festiválku. Předvedou se žáci všech oborů - hudebního, výtvarného, tanečního i literárně-dramatického. Na venkovním pódiu se budou střídat kapely populárního oddělení, v sále bude znít klasika. Zkrátka nepřijdou ani milovníci divadla. Večer se mohou těšit na představení Višňový sad. Svůj program mají přichystaný i výtvarníci, hlavní roli v něm budou hrát spreje, v plánu je i vernisáž. Tanečnice se rozpohybují o přestávkách, kdy se na pódiu budou měnit kapely.

Hudební scény má Open Dwoor tentokrát dvě - jednu hlavní a druhou menší na zadním dvorku, kde se dá posedět u kávy a ti nejmenší si tam užijí zábavu na nafukovacích atrakcích. Škola bude k dispozici všem návštěvníkům. Mohou si prohlédnout její prostory a učitelé budou připraveni odpovídat na otázky týkající se jejich oboru.

Stejně jako loni nebude chybět ani možnost si některé nástroje prohlédnout zblízka. Občerstvení během akce je samozřejmostí, zábavu najde celá rodina.

Jitka Hodasová