Film Velkej biják/Epic movie paroduje hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané snímky. Ve Spojených státech byl uveden v lednu, nyní má premiéru v českých kinech. Myšlenka natočit tento film napadla autory při práci na jejich předchozím parodickém snímku Děsnej doják. „Při natáčení toho filmu jsme si užili tolik srandy, že se nám s tím nechtělo přestat,“ uvedl producent Paul Schiff.

Neustávající příval letních zábavných a jednoduchých filmů velkých studií přiměl autory k tomu, aby tematický záběr rozšířili o nejnovější akční filmy, komiksové adaptace a dětské fantasy snímky.

Autoři se rozhodli vystavět základ filmu okolo obecného dějového rámce fantasy pohádky Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Tak se zrodily postavy Edward, Peter, Susan a Lucy, zprvu nesouvisející čtveřice sirotků hledající domov, která se díky kouzlu ocitne ve fantastické zemi Gnarnii. Zde musí svést velkolepý souboj se zlou čarodějnicí a jejími poskoky, při jehož přípravách narazí na celou řadu postav z nedávných velkofilmů. „Filmy jako Šifra mistra Leonarda, X-Man nebo Boží zápasník… Prostě nám přišlo, že by mohla být sranda vzít si je všechny na paškál,“ dodal Seltzer. Ve Velkým bijáku se sešly čtyři hlavní hvězdy Děsnýho dojáku Adam Campbell, Jeniffer Coolidgeová, Tony Cox a Fred Willard, které doprovází spousta nových tváří.

Friedberg a Seltzer se ve filmu neomezili pouze na scénář a režii, ale napsali také texty k jeho dvěma písním. Friedberger a Seltzer se podíleli už na natáčení parodií hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják (2000) a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják (2006).