Divadelní hry francouzského autora Jean-Clauda Carriera se režijně ujal Karel Heřmánek, který do hlavních rolí obsadil známé pražské herce: Josefa Cardu, Rudolfa Hrušínského, Zdeňka Žáka, Danu Morávkovou, Janu Švandovou, Kateřinu Brožovou a Petra Pospíchala.

Terasa, jako všechny velké komedie, je zrcadlem světa, ve kterém snadno najdeme i vlastní tvář mezi tolika jinými, které nás obklopují. Každá ze sedmi postav, které tu s komediální vervou bojují o naplnění života, kráčí po vláknech Osudu, jehož pavučina je dovede na společné místo: do pařížského bytu, jemuž vévodí tajemná terasa. Pro někoho je tento byt s terasou místem vzpomínek, místem lásky, pro jiného dočasným útočištěm, další tu prožívají osudové setkání, ale je to i místo pokusu o vraždu… Nebo je to všechno ještě jinak? Terasa je komedie plná pařížského espritu, ale i civilizačního tlaku, který stále více proniká do našich životů.

Chcete zajít na divadelní komedii Terasa? Zkuste štěstí v naší soutěži o čtyři volné vstupenky na představení. Napište nám na e-mailovou adresu ivana.fricova@denik.cz název alespoň dvou dalších titulů ze současného repertoáru Divadla Bez zábradlí. Autorům dvou nejrychlejších správných odpovědí věnujeme po dvou volných vstupenkách na představení.