Pivovar Staropramen jako generální partner festivalu se i letos postaral nejen o spolehlivý pivní servis se širokou nabídkou piv, díky přítomnosti festivalové Potrefené husy také o kvalitní gastronomickou nabídku pro návštěvníky a v doprovodných aktivitách o hudební zpestření pro fanoušky.

Pivo i hudba lidi spojují. To se ukázalo nejen během vystoupení kapel, ale také v doprovodných aktivitách, které Staropramen na festival připravil.

Stovky lidí využily možnost nechat se s přáteli vyfotit jako nová kapela, jiní se zúčastnili setkání s kapelou Mandrage v rámci akce „Na jedno s kapelou", které byl partnerem také Deník. „Byla radost vidět lidi se během těchto akcí bavit. Partnerství v této podobě se ukazují jako velmi přínosná pro nás, festival i návštěvníky," dodává Jan Vošta, event & sponsoring manažer Staropramenu.

Hlavním cílem Staropramenu na festivalu bylo zajistit kvalitní pivní servis. V praxi to znamenalo širokou nabídku 11 druhů piv, přes 160 pivních kohoutů pro minimální čekací doby na pivo a pivní stany pro dostatečný komfort návštěvníků.