Během léta tam investovali do zasněžovacích systémů a technologií. „Investovali jsme do rozšíření zasněžovacího systému na zelené "rodinné" sjezdovce, díky kterému je zajištěno umělé zasněžování ve spodní části sjezdovky. Upravili jsme a lépe zpřístupnili nástupiště na lyžařský vlek (800 metrů),“ upřesnila Lucie Jandurová ze Ski areálu Bubákov – Herlíkovice. Došlo také k vybudování nových bran s turnikety u sedačkové lanovky a vleku, které lépe umožní úpravy terénu rolbou a tím lepší lyžařské podmínky.

Největší novinku představuje pro letošní sezonu online prodej skipasů. „Přináší zimním návštěvníkům nejvýhodnější ceny, nižší než na pokladně, a pohodlí nákupu z domova. Po příjezdu do skiareálu lyžaři míří rovnou k turniketům a na svah, bez zbytečného čekání ve frontě u pokladny. Čipovou kartu doporučujeme po lyžování nevracet, ale ponechat si ji pro příští nákup a dobití skipasu,“ doplnila Lucie Jandurová.

SKI areál Bubákov na svých prosluněných svazích a loukách nabízí lyžování hlavně pro rodiny s menšími dětmi, sjezdovky v Herlíkovicích jsou pak svým terénem spíše zaměřeny na sportovněji založené lyžaře.