Provoz omezí také odběrová místa pro testování na covid-19, většinou budou zavřená 25. prosince a 1. ledna. Během pracovních dnů mezi svátky budou až na výjimky očkovací místa v provozu. „Nasazení zdravotníků je dlouhodobě psychicky i fyzicky vyčerpávající a z tohoto důvodu jsme se s blížícími se vánočními svátky rozhodli upravit termíny očkování tak, aby zdravotníci mohli alespoň zčásti prožít sváteční dny se svými blízkými a odpočinout si,“ vysvětluje hejtman Martin Červíček, který dodává, že čekací lhůty na očkování se zkracují a všem zájemcům očkovací místa průběžně nabízí termíny.

Mimo vánoční svátky nebude v provozu očkovací místo v Broumově také 28. a 30. prosince. Levitovo centrum následné péče Hořice nebude očkovat 27. a 30. prosince.

Od otevření nového úseku D11 se na I/33 před Jaroměří dává přednost autům sjíždějícím z dálnice.
Změna přednosti na sjezdu z dálnice? Bouralo se zde zatím jen jednou

Odběrová místa v nemocnicích v Hradci Králové, Jičíně, Trutnově, Náchodě a Rychnově nad Kněžnou nebudou v provozu 25. prosince a 1. ledna. Nechat se otestovat ve dnech 24. až 26. prosince a 31. prosince až 2. ledna nebude možné v nemocnicí v Broumově a ve Dvoře Králové nad Labem.