Královéhradecký kraj:

Sněžení přineslo v hradeckém kraji desítky nehod. Nejhorší byla srážka u Piletic. Při čelním střetu dodávky a osobního auta zranili dva dospělí a dvě děti. 

Při čelním střetu osobního automobilu a dodávky byli zraněni čtyři lidé, mezi nimi i dvě děti.
Sněžení přineslo v hradeckém kraji desítky nehod. Nejhorší byla srážka u Piletic

Hradecko:

Státovku I/33 u Trotiny poblíž Jaroměře v pátek večer zablokovala vážná nehoda, kdy se čelně střetla dvě osobní auta. Pět lidí bylo zraněno.

Vážná dopravní nehoda u Trotiny uzavřela silnici na 2 hodiny
FOTO: Čelní střet u Trotiny uzavřel státovku u Jaroměře, pět zraněných

Šest trestných skutků přičetli policisté dvojici žen v Hradci Králové. Poprvé je obvinili už v září, ale ženy v trestné činnosti pokračovaly.

Ilustrační foto
Policisté dvě povedené zlodějky obvinili, ženy ale v Hradci kradly dál

V Libišanech se opět rozzářily vánoční výzdoba rodinného domu manželů Hlouškových. Už první večer se přišly podívat stovky návštěvníků.

Hradečtí hokejisté se rychle vzpamatovali z domácího debaklu se Spartou. Díky třem trefám beků zvítězili na ledě Komety Brno 3:1.

Brno znovu zdolali. Hradečtí hokejisté porazili Kometu i podruhé v sezoně. Po domácí výhře 3:0 (8. října) se radovali z vítězství také v neděli na ledě soupeře.
Revanš zařídili obránci. Mountfield zase zabral, loupil v moravské metropoli

Rychnovsko:

V Panské Habrové a Přepychách vystavují tamní spolky dobrovolných hasičů skvosty své historické techniky. A to přímo na návsi, za sklem.

Ve Ždáru nad Orlicí přivítali advent a rozsvítili vánoční strom.

Náchodsko:

Proti omezením, různým nařízením a pro návrat normálního život se přišlo na broumovské náměstí vyslovit asi sedm desítek lidí. 

Krkonošský deník:

Zámecký park ve Vrchlabí opět zdobí Krkonošský pohádkový betlém. Fotografie zaslala čtenářka Angela Veselá.

Od nedělní půl šesté večer září v Trutnově na Krakonošově náměstí vánoční strom. Ačkoliv byly doprovodné akce zrušeny, na rozsvícení stromu se přišly podívat desítky lidí.

Jednou z mála adventních akcí, které v Trutnově pokračují, je výstava betlémů ve Staré radnici na Krakonošově náměstí. Zájemci si betlémy mohou přijít prohlédnout až do 12. prosince.

Jičínský deník:

Na Valdštějnově náměstí v Jičíně se rozzářil vánoční strom.

(Ne)adventní trhy v Jičíně přilákaly stovky lidí.

Perličkové ozdoby z Poniklé na Semilsku se dostaly až na seznam kulturního dědictví UNESCO. Že jejich popularita neupadá ani dnes, dokazuje návštěvnost vernisáže výstavy v jičínském Regionálním muzeu a galerii.