Zbývající podíl patří krajskému Zdravotnickému holdingu. Podle Nádvorníka je nyní společnost vystavena jak kritice, že nemístně expanduje, tak i kritice, že přebírá lékárny, které ukončily činnost, aby obyvatelům zajistila lékárenské služby.

Nádvorník do společnosti vložil základní kapitál 700 tisíc korun, znalci nyní odhadli cenu jeho podílu na 51 milionů korun. „Během tří let bych společnost postupně předával Zdravotnickému holdingu," řekl Nádvorník a dodal, že by ve vedení rád působil i nadále. Hejtman Lubomír Franc uvedl, že by se problém měl řešit postupnými kroky. „Aby se dejme tomu udělala rámcová smlouva o vypořádání podílu s tím, že to plnění by bylo jen částečné, a to další by bylo na rozhodnutí nového zastupitelstva," vysvětlil.

Podle zastupitele Vladimíra Dernera (KDU-ČSL) však cena nezahrnuje, že společnost je monopolním dodavatelem léků pro krajské nemocnice. „Tato exkluzivita je význačnější než základní kapitál," prohlásil..

Královéhradecká lékárna měla loni obrat 330 milionů korun. Podle Nádvorníka je výší obratu na osmém místě mezi českými lékárenskými řetězci.