Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete  uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Krkonošský deník
• Nabízí 2 volné vstupenky na Vánoční koncert Kamily Nývltové, který se koná ve čtvrtek dne 4. prosince od 18 hodin v Pensionu Radvanice. Bližší informace získáte na telefonním čísle 606 601 379.

Náchodský deník
• Nabízí ZDARMA vstupenky na koncert Novoměstské filharmonie s dirigentem Jaroslavem Rybáčkem k Mezinárodnímu dni studentů. Koncert se koná  17. 11. od 17 hodin v Sokolovně v České Skalici. Bližší info získáte na telefonním čísle 602 139 105

Pardubický deník
• Nabízí poukázku na stokorunovou slevu z celkové konzumace v Hospodě Na Hrádku v Pardubicích, ulice Na Hrádku. Hospoda nabízí poctivou českou kuchyni z čerstvých surovin, denní menu od 75 Kč. TV sportovní přenosy. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázky na obě akce objednat na www.abobonus.cz. Informace na telefonním čísle 602 194 004.

Zážitek
• 2x vstupenka na koncert KARLA GOTTA, který se koná 22.11. 2014 od 19 hodin, ČEZ Arena Pardubice. Zážitek si mohou objednat celotýdenní předplatitelé zaregistrovaní ve věrnostním programu ABOBONUS na www.mojepredplatne.cz.

Regionální dárky
• Připravili jsme pro vás nové dárkové balíčky:  pro šikovné maminky či babičky, pro hokejové fandy, nové tituly knih z Omegy, romány, knihy pro děti, mládež… A také vstupenky na koncert DANIELA LANDY, 25.11. Od 20 hodin ČEZ Arena Pardubice.  Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti využití věrnostního programu ve své regionální redakci.