Po registraci do programu se Vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Hradecký deník
• Nabízí za vytištěnou poukázku 2 volné vstupenky na vystoupení s koncertním programem Jaroslava Uhlíře, které se koná 3. 2. od 19 hodin ve velkém sále Adalbertina v Hradci Králové. Bližší informace na telefonním čísle 724 482 852.

Krkonošský deník
• Nabízí pro své předplatitele 3x 2 volné VIP vstupenky na bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně nebo na bobovou dráhu v Harrachově. Bližší informace získáte na tel. 602 489 246.

Jičínský deník
• Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně. Bližší info získáte na tel. 602 489 213. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.

Zážitek
• 2x SKIMU VOUCHER na jednodenní skipas zdarma od SKI Malá Úpa. Více k nabídce naleznete na www.skimu.cz.

Regionální dárky
• Připravili jsme pro vás nové dárkové balíčky:  pro šikovné maminky či babičky, pro hokejové fandy, nové tituly knih z OMEGA, romány, knihy pro děti, mládež, CD a DVD Pavel Šporcl a další. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.