Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Hradecký deník
• Nabízí za vytištěnou poukázku 2 volné vstupenky na vystoupení s koncertním programem Jaroslava Uhlíře, které se koná 3. 2.od 19 hodin  ve velkém sále Adalbertina v Hradci Králové. Bližší informace na telefonním čísle 724482852

Krkonošský deník
• Nabízí pro své předplatitele 3x 2 volné VIP vstupenky na bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně nebo na bobovou dráhu v Harrachově.  Bližší informace získáte na tel. 602 489 246.

Pardubický deník
• Nabízí slevu na poukázku z věrnostního programu. Sleva 100,- Kč z ceny za kosmetické ošetření v Kosmetickém studiu Vozábová, Smilova 319, Pardubice. Kosmetika nabízí péči o obličej, tělový program, péči o ruce a poprsí, SPA program, ošetření pro muže, svatební ošetření spolu s líčením, přírodní francouzskou kosmetiku GERNÉTIC.Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz nebo na tel. 602 194 004.

Jičínský deník
• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na komedii BIOSTORY, kterou uvádí 19. 2. od 19 hodin Masarykovo divadlo Jičín.
• Nabízí pro své předplatitele poukázky v hodnotě 50,- Kč na volný výběr výrobků v prodejně ZDRAVÍČKO v Nové Pace. www.sluzby-obchod.cz/nova_paka.
Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Zážitek
• 2x SKIMU VOUCHER na jednodenní skipas ZDARMA od SKI Malá Úpa. Více o sjezdovce naleznete na www.skimu.cz

Regionální dárky
• Nabízíme vouchery na výstavu TERAKOTOVÁ ARMÁDA PRVNÍHO ČÍNSKÉHO CÍSAŘE do Prahy, výstava probíhá do 8. 2.,a jiné dárky. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti využití věrnostního programu ve své redakci.