Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Hradecký deník

• Nabízí zdarma vstupenky na RYBÁŘSKÝ PLES, který se koná 7. 3. 2015 od 20 hodin v Kulturním domě Střelnice, Hradec Králové. Bližší informace na tel. čísle 724 482 852

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč na jakékoli nápoje v SPORTBARU BELLO, Pernerova 444, Pardubice. Pět druhů nejlepších piv za příznivé ceny. Káva Segafredo, přenos aktuálních sportovních událostí, billiard, šipky, stolní fotbálek, air hockey, rally championship a další.

• Za poukázku na slevu 100,- Kč z ceny získejte kosmetické ošetření v Kosmetickém studiu Vozábová, Smilova 319, Pardubice. Kosmetika nabízí péči o obličej, tělový program, péči o ruce a poprsí, SPA program, ošetření pro muže, svatební ošetření spolu s líčením, přírodní francouzskou kosmetiku GERNÉTIC. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.abobonus.cz nebo na tel. 602 194 004.

Krkonošský deník

• Nabízí pro své předplatitele 3 x 2 volné VIP vstupenky  na mimořádně úspěšnou  fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše MOTANI  – KEŇA & GORILY – Červení sloni, zelená mamba a Masajové  z velmi náročné cesty napříč východní Afrikou se záplavou úchvatných záběrů a setkání se zvířaty nebo bojovníky kmene Masajů, která se koná 9. 3. od 19 hodin v kině Vesmír v Trutnově. Bližší informace na tel. 602 305 784.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele  poukázku na 1 hodinu cvičení v Centru SLENDER LIFE v Hořicích, Erbenově ul. Centrum nabízí komplexní poradenství při hubnutí, masáže, léčba lymfy a celulitidy a další služby. Více na www.helife.cz

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na netradiční vystoupení dvou předních českých travesti skupin – Techtle Mechtle a Screamers. Show s názvem  ,,Přijela pouť"  můžete shlédnout v budově kina v Kopidlně dne 4.4.2015 od 19 hodin.

• Nabízí pro své předplatitele  poukázku na výběr zboží de vlastního výběru v hodnotě 100,-Kč do obchodu zdravé výživy B-Fresh, Podhradská 6, Jičín.
Poukázky na všechny nabízené akce si vytisknete na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Orlický deník

• Nabízí skipasy na celodenní lyžování pro jednu osobu do SKIPARKU Červená Voda a SKIPARKU Čenkovice, www.skibukovka.cz. Vytištěnou poukázku z věrnostního programu www.mojepredpatne.cz  si v redakci Orlického deníku vyměníte za jeden celodenní skipas. Bližší info na tel.: 608 174 054

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu 200,- Kč. Poukázku můžete využít na slevu na celkové ošetření v Kosmetickém salonu Monika Ducháčková, U Stadionu 8, Svitavy, tel. 605 507 180. Ošetření obsahuje: formování obočí, barvení řas  a obočí, masáž obličeje nebo čištění pleti, masku dle typu, poradenství. Více informací  na tel. 724 796 982, 461 530 134.

Zážitek

• 2 x vstupenka na koncert s cyklu OÁZA KLIDU „SEN LÁSKY" do Městské hudební síně v Hradci Králové. Koncert se koná k Mezinárodnímu dni žen 8. 3. 2015 od 16 hodin. Reprezentativní koncert, jehož zajímavý program propojuje nejčistší ideál ženy a lásky, jako věčné inspirace v hudbě. Koncert zavede posluchače do světa působivých melodií a hudebních evergreenů. Ema Hubáčková, operní pěvkyně, Ema Hubáčková ml., soprán, Vladimír Župan, klavírní virtuos.

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.