Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Hradecký deník

• Nabízí zdarma 2 volné  vstupenky na Václava Neckáře se skupinou Bacily,  koncert se který se koná 26. 3. od 19 hodin v Kulturním domě Střelnice, Hradec Králové. Bližší informace na telefonním čísle 724 482 852.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na 1 – 3 vstupenky na SESAME STREET LIVE! Elmo hraje dětem. Vystoupení proběhne v Aréně v Pardubicích dne 19. 3. od 18 hodin. Příběhy veselých postaviček, které předvedou veselou show plnou písniček, tancování, vtipných scének a nekončící legrace.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč na veškeré jídlo ze stálého jídelního lístku v Restauraci Na Poseidonu v Pardubicích, nábřeží Závodu Míru 1898. Denní menu – výběr ze 4 jídel, víkendové akce, tankované pivo Pilsner Urquell, steaková i mezinárodní kuchyně. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz  nebo na tel. 602 194 004.

Krkonošský deník

• Nabízí výměnou za poukázku 2 vstupenky ZDARMA na nejúspěšnější a nejhranější ze všech divadelních her v České republice „Dívčí Válku", která se koná v 24. 3. od 19 hodin v kulturním centru  Střelnice, Turnov.

• Nabízí pro své předplatitele 3 x 2 volné VIP vstupenky  na mimořádně úspěšnou fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše MOTANI – KEŇA & GORILY – Červení sloni, zelená mamba a Masajové z velmi náročné cesty napříč východní Afrikou se záplavou úchvatných záběrů a setkání se zvířaty nebo bojovníky kmene Masajů, která se koná 9. 3. od 19 hod. v kině Vesmír v Trutnově. Bližší informace na nabídku získáte na telefonním čísle 602 305 784.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele  poukázku na 1 hodinu cvičení v Centru SLENDER LIFE v Hořicích, Erbenově ul. Centrum nabízí komplexní poradenství při hubnutí, masáže, léčbu lymfy a celulitidy a další služby. Více na www.helife.cz.

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na netradiční vystoupení dvou předních českých travesti skupin – Techtle Mechtle a Screamers. Show s názvem  ,,Přijela pouť"  můžete shlédnout v budově kina v Kopidlně dne 4. 4. od 19 hodin.

• Nabízí pro své předplatitele  poukázku na výběr zboží de vlastního výběru v hodnotě 100,- Kč do obchodu zdravé výživy B-Fresh, Podhradská 6, Jičín.

Poukázky na všechny nabízené akce si vytisknete na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

• Nabízí zdarma vstupenky na VELIKONOČNÍ VÝSTAVU „ Velikonoce – svátky jara" do areálu výstaviště v Častolovicích, která se koná od 27. 3. do 29. 3. v čase od 8 do 17 hodin. Více informací k výstavě naleznete na www.zahradkari.com. Bližší informace o vstupenkách na telefonním čísle 602 177 209

Orlický deník

• Nabízí skipasy na celodenní lyžování pro jednu osobu do SKIPARKU Červená Voda a SKIPARKU Čenkovice, www.skibukovka.cz. Vytištěnou poukázku z věrnostního programu www.mojepredplatne.cz si v redakci Orlického deníku vyměníte za jeden celodenní skipas. Bližší informace na telefonním čísle 608 174 054.

Chrudimský deník

• Nabízí vstupenky na operu J. Offenbacha – HOFMANNOVY POVÍDKY, v rámci festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč. Představení dne 8. 3. od 16 hodin v KD Skuteč. Vstupenky si lze vyzvednout pouze osobně v redakci Chrudimského deníku, ulice Soukenická 154, Chrudim. Tel. č. 724 971 736

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu 200,- Kč. Poukázku můžete využít na slevu na celkové ošetření v kosmetickém salonu Monika Ducháčková, U Stadionu 8, Svitavy, tel.: 605 507 180. Ošetření obsahuje formování obočí, barvení řas a obočí, masáž obličeje nebo čištění pleti, masku dle typu, poradenství. Více informací  na tel. čísle 724 796 982, 461 530 134.

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.