Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Hradecký deník

• Nabízí zdarma 2 volné vstupenky na Jarní koncert Dechového orchestru města Hradec Králové, který se koná 16. 4. od 19 hodin ve Velkém sále Adalbertina. Info na tel. 724 482 852.

Jičínský deník

• Nabízím poukázku na jednu hodinu cvičení v centru pro ženy SLENDER LIFE v Hořicích, Erbenově ulici. Centrum nabízí komplexní poradenství při hubnutí, masáže, léčba lymfy a celulitidy a další služby. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Náchodský deník

• Nabízí předplatitelům 2 vstupenky na koncert Petry Janů & skupiny Golem, který se uskuteční v úterý 21. 4. v sále Josefa Čapka v Hronově. Poukázka obsahuje 2 vstupenky na koncert. Více informací na tel. 602 139 105.

Rychnovský deník

• Za poukázku získáte dvě vstupenky na divadelní představení JEŠTĚŘI v podání divadelní skupiny Temno z Týniště nad Orlicí  –  5. ročník ŠUBERTOVA DOBRUŠKA, 15. 4. od 19.30 hodin Společenské centrum – Kino 70, Dobruška, o vstupenky si telefonujte na číslo 602 177 209

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu 200,- Kč na celkové ošetření v kosmetickém salonu Monika Ducháčková, U Stadionu 8, Svitavy, tel.: 605 507 180. Ošetření obsahuje formování obočí, barvení řas  a obočí, masáž obličeje nebo čištění pleti, masku dle typu, poradenství.

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na nejúspěšnější a nejhranější hru v České republice  od  F. R.Čecha DÍVČÍ VÁLKA. Hrají: Sandra Pogodová, F. R.Čech, Mojmír Maděrič, Jiří Štědroň, Miluše Bittnerová, Roman Skamene, Petr Jablonský a další. Litomyšl, Smetanův dům, 26.4.2015, od 19 hodin.

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na divadelní představení  „Monology vagíny". Představení proběhne 21. 4. od 19 hodin v centru Fabrika ve Svitavách. Hrají: Dáša Bláhová, Míša Sajlerová, Anna Polívková nebo Jitka Asterová.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč na všechny druhy pedikúr prováděných ve studiu U Markéty, Purkyňova 15, Svitavy, tel. 732 240 401, www.umarkety-sy.cz. Novinkou studia je Švýcarská pedikúra – profesionální ošetření nohou bez použití skalpelu a frézek. Více informací na tel. 461 530 134

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.