Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku zážitků ve věrnostním programu  Deníku.

Hradecký deník

• Nabízí zdarma rodinné vstupné na Ples princů a princezen, který se koná 17. 5. od 10 do 17 hodin na zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou, více o akci naleznete na www.kinskycastels.com. Bližší informace na telefonním čísle 724 482 852

Jičínský deník

• Nabízíme vstupenky na koncert  ČECHOMOR – KOOPERATIVA TOUR 2015, který se koná 22. 5. od 21 hodin na nádvoří zámku v Lomnici nad Popelkou.  Bližší informace o vstupenkách získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

• Nabízí zdarma 2 volné  vstupenky na  vystoupení  Veselá trojka Pavla Kršky. Je to kapela, která má ráda lidové písničky. Koncert se bude konat 25. 5. od 18 hodin v Amfiteátru Studánka, Rychnov nad Kněžnou. Více informací  na tel. 602 177 209

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu 200,- Kč na celkové ošetření v kosmetickém salonu Monika Ducháčková, U Stadionu 8, Svitavy, tel. 605 507 180. Ošetření obsahuje formování obočí, barvení řas  a obočí, masáž obličeje nebo čištění pleti, masku dle typu, poradenství.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč na všechny druhy pedikúr prováděných ve studiu U Markéty, Purkyňova 15, Svitavy, tel. 732 240 401, www.umarkety-sy.cz. Novinkou studia je Švýcarská pedikúra – profesionální ošetření nohou bez použití skalpelu a frézek. Informace o poukázkách na tel.461 530 134

Zážitek

• 2x vstupenka na  koncert pod kopuli do Muzea Východních Čech v Hradci Králové na MÁJOVOU a poslední Oázu klidu v této sezóně, obohacenou také charitativním zaměřením ve prospěch hemato–onkologického oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Koncert se koná 21. 5. od 19 hodin.
Účinkují: Ema Hubáčková – operní pěvkyně, dramatický soprán; Vladimír Župan – klavírní virtuos, hudební skladatel, zasl. umělec Ukrajiny; Ema Hubáčková ml. Koncertem provází Daniel Rumpík, ředitel Rádia Blaník.
Na programu: A. Dvořák, B. Smetana, S. Rachmaninov, G. Puccini, G. Verdi…

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti využití věrnostního programu ve své regionální redakci.