Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Jičínský deník
- nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v redakci Jičínského deníku. Bližší informace na tel.602 489 213.

Rychnovský deník
- nabízí vstupenky na výstavu Zahrada východních Čech, která se uskuteční v areálu sokolské zahrady v Častolovicích ve dnech 1. - 4. 10. 2015. Pro návštěvníky je opět připraven i bohatý doprovodný program, více k výstavě na www.zahradkari.com. Za poukázku získáte dvě vstupenky.
- nabízí vstupenky pro dospělé osoby na prohlídku ZÁMKU POTŠTEJN, více k prohlídkám na zámku www.zamekpotstejn.cz. Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609.

Náchodský deník
- nabízí milostné romány s edice HARLEQUIN. Za vytištěnou poukázku v redakci Náchodského deníku obdržíte objednanou knihu. Více informací na telefonním čísle 602 139 105.

Pardubický deník
- nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškeré jídlo v RESTAURACI HACIENDA RANCHERO v Pardubicích. Příjemné posezení ve stylové tex–mex restauraci s penzionem v srdci Pardubic. Ochutnáte pečená a grilovaná masa i argentinské steaky a burgry. Točené pivo, mexické limonády a tequilu. Stylový vinný sklípek s krbem pro pořádání soukromích akcí a venkovní zahrádka. Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz. Bližší informace na tel.: 724 793 908.

Svitavský deník
- nabízí poukázka na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v Relaxačním centru SAVITAR Litomyšl. Dokonalá harmonie těla i mysli - to je Relaxační centrum SAVITAR v centru Litomyšle.
- nabízí poukázku na špičkové moderní ošetření k omlazení a vyčištění pleti v kosmetickém salonu Lenky Šmídové, Školní 5,  Svitavy. Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření! Více informací o poukázkách na tel.: 724 796 982.

Krkonošský deník
- pro své předplatitele nabízí dárkový poukaz do Lanového centra – K+K Ski Scholl v Janských Lázních, který si vyzvednete v redakci Krkonošského deníku. Více informací získáte na tel: 602 305 784.

Hradecký deník
- nabízí zdarma poukaz v hodnotě 200,-Kč do sítě kaváren CrossCafe v Hradci Králové. Za vytíštěný poukaz získáte v redakci Hradeckého deníku voucher.

Chrudimský deník
- nabízí pro své předplatitele vstupenky do romantického zámku  Slatiňany. Zámek Slatiňany vás přenese do života na pohodlném knížecím sídle z přelomu 19. a 20.století. Více www.zamek-slatinany.cz. Bližší informace o vstupenkách na tel: 724 971 736.

Regionální dárky
- nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss,- brání vám rýma užívat si léta naplno? Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách. Gurmet kuchařku, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.