Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete-li zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Hradecký deník
• Nabízí dárkový poukaz na 1 hodinu DISC GOLFU. Platí pro skupinu až 10 osob. Park Golf Hradec Králové – sportovní a rekreační centrum – Roudnička / Místo pro celou rodinu (www.parkgolf.cz). Vytištěnou poukázku si v redakci Hradeckého deníku v Kladské 17 vyměníte za dárkový poukaz. Více informací na telefonním čísle 724 482 825.

Jičínský deník
• Nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v redakci Jičínského deníku. Bližší informace na tel.602 489 213.

Rychnovský deník
• Nabízí poukázku, kterou si vyměníte v redakci Rychnovského deníku za certifikát – LANOVÝ PARK – TERÉNNÍ ČTYŘKOLKY - MALÝ OKRUH – Deštné v O. h. (www.lanovyparkdestne.cz). Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609

Náchodský deník
• LASEROVÁ STŘELNICE LASERSNIPER - Meziměstí: Získejte poukaz na pronájem střelnice na jednu hodinu (neomezený počet osob). Laserová střelnice LASERSNIPER je nejnovější a nejmodernější laserový střelecký trenažér pro celou rodinu. Střelci střílí realistickými zbraněmi na hry promítající se na velkou projekční plochu. Platnost nabídky do 22. 10. 2015. Více: www.walzel.cz. Další informace na telefonním čísle 602 139 105.

Regionální dárky
• Nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss - brání vám rýma užívat si léta naplno? Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách.
• Gurmet kuchařka, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu.
• Dárky si objednejte z věrnostního programu ABO Bonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti využití věrnostního programu ve své regionální redakci.