Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete-li zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Krkonošský deník

Nabízí dětskou vstupenku (od 4 do 15 let) do ZOO Dvůr Králové nad Labem (www.zoo-dvur-kralove.cz). Vyzvedněte si svůj dárek v redakci Krkonošského deníku. Více informací získáte na tel: 602 305 784.

Nabízí jednodenní skipas ZDARMA – SKIMU VOUCHER – Ski Malá Úpa. Více na www.skimu.cz/voucher. Více informací získáte na tel: 602 177 209.

Jičínský deník

Nabízí pro své předplatitele za poukázky KERAMIKU Z DÍLEN DENNÍHO STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

Nabízí vstupenky na baletní vystoupení taneční skupiny VoTo s názvem CARMEN, pátek 26. 2., SK Rabštejn, Kostelec nad Orlicí. Více k programu na www.skrabstejn.cz. Taneční skupina VoTo je 
z Kostelce nad Orlicí a sestává z abslovnentů tanečního oboru ZUŠ F. I. Tůmy z Kostelce nad Orlicí a dalších tanečníků, které si přizvali ke spolupráci. Bližší informace získáte na telefonním čísle 602 177 209.

Svitavský deník

Nabízí 2 vstupenky na koncert kapely ZRNÍ. Koncert + afterparty se uskuteční 19. 2. od 20.00 hodin v Music clubu Kotelna v Litomyšli.

Nabízí poukázku na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací o vstupenkách na telefonu 724 796 982.

Orlický deník

Nabízí vstupenky na unikátní výstavu KATASTROFY LIDSKÉHO TĚLA, která se uskuteční od 15. do 21. února na zámku v Lanškrouně. Výstava na 25 voskových figurínách ukazuje, jak může být příroda krutá. Představuje skutečné lidi, kteří například měli dvě hlavy, dva obličeje, čtyři oči, siamská dvojčata nebo muže s vlčím syndromem… Předplatitelé mohou už nyní získat také 5 vstupenek pro dvě osoby na tuto nevšední výstavu, která se uskuteční od 14. do 20. března v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá Lucia Faltejsková, tel. 608174054.

Chrudimský deník

Nabízí pro své předplatitele vstupenky na operu Leoše Janáčka JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 V KD SKUTEČ. Jedna z nejkrásnějších světových oper. Silný příběh, ve kterém se zrcadlí všechny lidské chyby a nedostatky, zaručuje ve spojení s překrásnou hudbou Leoše Janáčka hluboký emotivní zážitek. Česká opera na prozaický text podle hry Gabriely Preissové je nejznámější, nejoblíbenější a doma i ve světě nejčastěji uváděná Janáčkova opera. Tato inscenace získala na pražském festivalu OPERA 2005 tři z celkem pěti tzv. „Libušek": cenu odborné poroty za nejlepší inscenaci, cenu laické poroty a Gianluca Zampieri       (Laca ) získal cenu ředitelky festivalu. Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu z Abobonusu. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.

Pardubický deník

Nabízí volnou vstupenku na 19. HRADECKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU „STAVBA A ZAHRADA". Koná se ve dnech 18. 3. - 20. 3. 2016 v Aldisu Hradec Králové.Vstupenky obdržíte v redakci Pardubického deníku výměnou za poukázku z věrnostního programu AboBonus. Více na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonním čísle 602 194 004.

Zážitek

2x vstupenka  na koncert k Mezinárodnímu dni žen „SEN LÁSKY", úterý 8. 3. 2016, 19.00 hodin, Hradec Králové, Městská hudební síň.
Vystoupí Ema Hubáčková, operní pěvkyně, dramatický soprán; Vladimír Župan, klavírní virtuos, zasl. umělec Ukrajiny; Richard Haan, baryton, držitel Ceny Thálie, sólista Státní opery Praha, přemožitel kanálu La Manche; Ladislav Mlejnek, bas, sólista Státní opery Praha a Národního divadla Brno; Jitka Nešverová, Státní opera Praha – korepetice, hudební příprava, klavírní doprovod.
Na programu: G.Verdi, G. Puccini, U. Giordano, W. A. Mozart, G. Gershwin, F. Chopin, F. Mendelsohn – Bartholdy, F. Schubert, B. Smetana, A. Dvořák, … Bližší informace získáte na tel. č. 602 177 209.