Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete-li zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Hradecký deník

• Nabízí zdarma 2 vstupenky na Poslední recitál Marty Kubišové, který se koná 23. 3. 2016 v 19 hodin v KC ALDIS – Velký sál.

• Nabízí vstupenky, včetně poukázky na kapra na RYBÁŘSKÝ PLES, DK STŘELNICE Hradec Králové 5. března od 20 hod. Více informací na telefonním čísle 777 354 100.

Krkonošský deník

• Nabízí jednodenní skipas ZDARMA – SKIMU VOUCHER –Ski Malá Úpa. Více na www.skimu.cz/voucher. Více informací získáte na tel: 602 177 209.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele za poukázky KERAMIKU Z DÍLEN DENNÍHO STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

• Nabízí vstupenky na baletní vystoupení taneční skupiny VoTo s názvem CARMEN, pátek 26. 2., SK Rabštejn, Kostelec nad Orlicí. Více k programu na www.skrabstejn.cz. Taneční skupina VoTo je z Kostelce nad Orlicí a sestává z absolventů tanečního oboru ZUŠ F. I. Tůmy z Kostelce nad Orlicí a dalších tanečníků, které si přizvali ke spolupráci. Bližší informace na telefonním čísle 602 177 209.

Svitavský deník

• Nabízí z věrnostního programu  vstupenku pro 2 osoby na výstavu  KATASTROFY LIDSKÉHO TĚLA. Seznamte se s velice zvláštními lidmi, s osobami jejichž postižení bylo prokletím, ale i darem. Výstava se koná od 22. 2. do 28. 2. 2016 v KC Fabrika ve Svitavách a od 29. 2. do 6. 3. 2016 v zámeckém pivovaru v Litomyšli. Více informací o vstupenkách na telefonu 
724 796 982.

Orlický deník

• Nabízí 5 vstupenek pro dvě osoby na nevšední výstavu KATASTROFY LIDSKÉHO TĚLA, která se uskuteční od 14. do 20. března v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí. Výstava na 25 voskových figurínách ukazuje, jak může být příroda krutá. Představuje skutečné lidi, kteří například měli dvě hlavy, dva obličeje, čtyři oči, siamská dvojčata nebo muže s vlčím syndromem… Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá Lucia Faltejsková na tel. čísle 608 174 054.

Chrudimský deník

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na představení od Leoše Janáčka JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 V KD SKUTEČ. Jedna z nejkrásnějších světových oper. Silný příběh, ve kterém se zrcadlí všechny lidské chyby a nedostatky, zaručuje ve spojení s překrásnou hudbou Leoše Janáčka hluboký emotivní zážitek. Česká opera na prozaický text podle hry Gabriely Preissové je nejznámější, nejoblíbenější a doma i ve světě nejčastěji uváděná Janáčkova opera. Tato inscenace získala na pražském festivalu OPERA 2005 tři z celkem pěti tzv. „Libušek": cenu odborné poroty za nejlepší inscenaci, cenu laické poroty a Gianluca Zampieri (Laca) získal cenu ředitelky festivalu.
Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu z Abobonusu. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškerý sortiment v PIVNÍ AMBASÁDĚ v Pardubicích, Smilova 335. Pardubický pivní bar s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na osmi pípách se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí.

• Nabízíme za poukázku vstupenky na 21. PARDUBICKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU. Koná se ve dnech 3. 3. - 5. 3. 2016 v centru Ideon v Pardubicích. Vstupenku získáte v pardubické redakci. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Zážitek

• 2x vstupenka  na koncert k Mezinárodnímu dni žen „SEN LÁSKY", úterý 8. 3. 2016, 19 hodin, Hradec Králové, Městská hudební síň.
Vystoupí tu Ema Hubáčková, operní pěvkyně, dramatický soprán; Vladimír Župan, klavírní virtuos, zasl. umělec Ukrajiny; Richard Haan, baryton, držitel Ceny Thálie, sólista Státní opery Praha, přemožitel kanálu La Manche; Ladislav Mlejnek, bas, sólista Státní opery Praha a Národního divadla Brno; Jitka Nešverová, Státní opera Praha – korepetice, hudební příprava, klavírní doprovod.
Na programu: G. Verdi, G. Puccini, U. Giordano, W. A. Mozart, G. Gershwin, F. Chopin,F. Mendelsohn – Bartholdy, F. Schubert, B. Smetana, A. Dvořák…
Bližší informace získáte na telefonním čísle 602 177 209.

Regionální dárky

• Nabízíme vstupenky na koncert legendární skupiny SCORPIONS, O2 Arena Praha, 27. 2. 2016 od 20 hodin, vstupenky jsou ke stání. Více k získání vstupenek na telefonním čísle 602 177 209.