Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Hradecký deník

• Nabízí vstupenky na CARMEN a la Gypsy Devils, Velký sál kongresového centra ALDIS Hradec Králové, 17. dubna od 19 hodin. BALETNÍ SOUBOR SLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA, TANEČNÍ SKUPINA CREDANCE (SK), CIGANSKI DIABLI (SK). Hudba: GEORGE BIZET / ERNEST ŠARKÖZI, Choreografie a režie: LADISLAV CMOREJ. Pořadatel: http://www.pardubickehudebnijaro.cz/carmen.php. Více informací na: http://www.ciganskidiabli.sk/orchester. Vstupenky si objednejte z programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz.

Rychnovský deník

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na 6. ročník přehlídky amatérských divadelních souborů ŚUBERTOVA DOBRUŠKA, 6. 4. – 20. 4. 2016, vždy ve středu od 9.30 hodin ve společenském centru - KINA 70. V prvním představení uvidíte hru LIMONÁDOVÝ JOE, v podání divadelního spolku TYL z Rychnova nad Kněžnou. Více na www.mestodobruska.cz. Vstupenky si objednávejte na www.mojepredplatne.cz v programu Abobonus.

Orlický deník

• Nabízí dvě vstupenky na OPERU TOMÁŠE HANZLÍKA VODA A VZDUCH inspirovanou životem a dílem malíře, sochaře a spisovatele Jakuba Obrovského. V úterý 29. 3. v 19 hodin ji uvede Městská galerie Vysoké Mýto.

• Knihy - nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let -  autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ - autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si tyto knihy objednat, na telefonním čísle 608 174 054.

Pardubický deník

• Nabízí za poukázku na slevu 100,- Kč na veškerý sortiment v PIVNÍ AMBASÁDĚ v Pardubicích, Smilova 335. Pardubický pivní bar s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na osmi pípách se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Regionální dárky

• Nabízíme permanentky do horských lyžařských středisek SKIMU VOUCHER- SKI Malá Úpa, SKICENTRUM Deštné, SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, SKI CENTRUM Říčky v Orlických horách, volné vstupenky do MUZEA ČOKOLÁDY A MARPCIPÁNU v Táboře.