Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Hradecký deník

• Nabízí za vytištěnou poukázku 2 vstupenky na skupinu NEŘEŽ, která se představí v Divadle DRAK na hlavní scéně 21. 4. 2016 v 19 hodin. Skupina Neřež  vydala nové album, které  obsahuje nové skladby, například hit ze seriálu Vinaři „V sedmém nebi". V programu zazní i nejznámější písně skupiny Nerez v interpretaci dvou zakládajících členů této legendární formace Víta Sázavského a Zdeňka Vřešťála. Bližší informace získáte na telefonním čísle 724 482 852.

• Nabízí vstupenky na CARMEN a la Gypsy Devils, Velký sál kongresového centra ALDIS Hradec Králové 17. dubna od 19 hodin. BALETNÍ SOUBOR SLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA, TANEČNÍ SKUPINA CREDANCE (SK), CIGANSKI DIABLI (SK). Hudba: GEORGE BIZET / ERNEST ŠARKÖZI, Choreografie a režie: LADISLAV CMOREJ. Pořadatel: http://www.pardubickehudebnijaro.cz/carmen.php. Více informací na: http://www.ciganskidiabli.sk/orchester. Vstupenky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala firma Bio Jičín s.r.o., provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

• Nabízí vstupenky na muzikálové  melodie v podání  DITY HOŘÍNKOVÉ A JEJÍHO SYNA FILIPA ANTONIO. Pořad s hudbou plnou emocí a nádherných romantických melodií „OD OPERETY K MUZIKÁLU" uvedeme na Rabštejně dne 13. dubna 2016 v 19.30 hodin. Více o akci najdete na stránkách www.skrabstejn.cz.

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na 6. ročník přehlídky amatérských divadelních souborů ŠUBERTOVA DOBRUŠKA, od  6. 4.  do 20. 4. 2016, vždy ve středu od 19.30 hodin ve společenském centru -  KINA 70 v Dobrušce.

• Ve druhém představení uvidíte hru - PANÍ FANTOMASOVÁ SE ZLOBÍ, účinkuje Divadelní spolek Kačenka z Deštného v Orlických horách. Krimikomedie Jana Váchala o jednom manželském sporu, který může vyřešit jen loupež. Více na www.mestodobruska.cz. Vstupenky si objednávejte na www.mojepredplatne.cz ve věrnostním programu ABOBONUS

Orlický deník

• Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ - autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na stránkách www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat, na telefonním čísle 608 174 054.

Pardubický deník

• Nabízí za vytištěnou poukázku na slevu 100,- Kč na veškerý sortiment v PIVNÍ AMBASÁDĚ v Pardubicích, Smilova 335. Pardubický pivní bar s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na osmi pípách se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit s redakcí na telefonním čísle 602 194 004.

Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.

Regionální dárky

• Nabízíme vstupenky na fotbalové zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize - jaro 2016:
Neděle 10. dubna, 17.00: FC Hradec Králové – FC Sellier & Bellot Vlašim
Neděle 24. dubna, 17.00: FC Hradec Králové – SFC Opava
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec Králové – MFK OKD Karviná
Středa 18. května, 17.00: FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov