Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Hradecký deník

- nabízíme za vytištěnou poukázku zdarma 2 volné vstupenky na Cirkus Bernes, který vystupuje ve dnech 13. - 17. 4. 2016 u KC Aldis. vstupenku pro dvě osoby lze využít v jakýkoli den po dobu konání cirkusu v Hradci Králové.

- nabízíme za vytištěnou poukázku dvě vstupenky na skupinu Neřež, která se představí v Divadle Drak na hlavní scéně dne 21. 4. 2016 v 19 hodin. Skupina Neřež vydala nové album, které obsahuje nové skladby, například hit ze seriálu Vinaři "V sedmém nebi". V programu zazní i nejznámější písně skupiny Nerez v interpretaci dvou zakládajících členů této legendární formace Víta Sázavského a Zdeňka Vřešťála.

- nabízíme vstupenky na fotbalové zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize - jaro 2016
Neděle 24. dubna, 17.00: FC Hradec Králové – SFC Opava
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec Králové – MFK OKD Karviná
Středa 18. května, 17.00: FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov
Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na tel.: 724 482 852.

Jičínský deník

- nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala firma Bio Jičín s.r.o., provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

- nabízí pro své předplatitele vstupenky na 6. ročník přehlídky amatérských divadelních souborů Šubertova Dobruška, do 20. 4. 2016, vždy ve středu od 19.30 hodin ve společenském centru Kino 70 v Dobrušce.
Ve třetím představení 20. 4. 2016 uvidíte hru V RYTMU TANGA, účinkuje divadelní spolek VICENA z Ústí nad Orlicí. Je to hra něžná i hořká, která vás strhne svým silným příběhem nebo mine vaši představu, se kterou jste na představení přišli. Tak to v životě chodí. A hra „v rytmu tanga" je hrou o životě. Více na www.mestodobruska.cz.

Vstupenky si můžete objednávat na www.mojepredplatne.cz ve věrnostním programu ABOBONUS nebo na telefonním čísle 607 177 209.

Orlický deník

- nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ - autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat na telefonním čísle: 608 174 054.

Pardubický deník

- nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškerý sortiment v PIVNÍ AMBASÁDĚ v Pardubicích, Smilova 335. Pardubický pivní bar s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na osmi pípách se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Svitavský deník

- nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici Pod věží 1, Svitavy.

- nabízí poukázku na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli - to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz.

Chrudimský deník

- nabízí za vytištěnou poukázku vstupenku pro 2 osoby na výstavu voskových figurín KATASTROFY LIDSKÉHO TĚLA. Seznamte se s velice zvláštními lidmi, osobami jejichž postižení bylo prokletím, ale i darem. Výstava se koná od 18. do 24. dubna 2016 v Multifunkčním centru Hlinsko. Více info na tel. čísle: 724 971 736.

Regionální dárky

- nabízí dvě vstupenky na koncert zpěvačky Ewy Farne - 1. 5. 2016 v Pardubicích.

 - nabízíme knihy, tašky, DVD, CD, časopisy. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti využití věrnostního programu ve své regionální redakci.