Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.

Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Hradecký deník

• Nabízí vstupenky na fotbalové zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize – jaro 2016:
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec Králové – MFK OKD Karviná
Středa 18. května, 17.00: FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov
Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na tel. 724 482 852.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala firma Bio Jičín s.r.o., provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Orlický deník

• Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ - autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat, na našem telefonním čísle 608 174 054.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v RESTAURACI DIVADELNÍ KLUB v Pardubicích, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na společenské setkání s MARTOU KANNO na téma „Sebevědomá žena 2". Koná se 27. 4. 2016 od 18 hod. v Congress Centre Palác Pardubice.

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na divadelní představení „LHÁŘI". Koná se ve Východočeském divadle v Pardubicích 30. 4. 2016 od 19.30 hodin. Lehce morbidní současná komedie, ve které jedna dobře myšlená lež přeroste do těch nejabsurdnějších rozměrů.

Předplatitelé si mohou zmíněné poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na našem telefonním čísle 602 194 004.

Chrudimský deník

• Nabízí za vytištěnou poukázku vstupenku pro 2 osoby na výstavu voskových figurín KATASTROFY LIDSKÉHO TĚLA. Seznamte se s velice zvláštními lidmi, osobami jejichž postižení bylo prokletím, ale i darem. Výstava se koná do 24. dubna 2016 v Multifunkčním centru Hlinsko. Více informací o výstavě a možnostech vyzvednutí vstupenek na telefonním čísle 724 971 736.

Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.

• Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500,- Kč.
Dietní program IT'S MY LIFE!  nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli - to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz.

Regionální dárky

• Nabízíme pro předplatitele vstupenky ZDARMA na koncert EWA FARNA & SUPPORT LESBIENS „ON STAGE 2016", Pardubice 1. 5. 2016 od 20.00 hodin ABC klub, o vstupenky si volejte na telefon 602 177 209.

Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na internetových stránkách www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.