Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Hradecký deník

• Nabízíme vstupenky na fotbalové  zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize – jaro 2016:
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec K. – MFK OKD Karviná
Středa 18. května, 17:00: FC Hradec K. – FK Baník Sokolov

Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na tel. 724 482 852.

Orlický deník

• Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ – autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat na telefonním čísle 608 174 054.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na koncert projektu WE LOVE 90´. V pátek 6. května 2016 od 20 hod. se ve výstavním centru IDEON v Pardubicích představí hvězdy jako britský boy band EAST 17 a hvězda eurodance zpěvák Haddaway. Hvězdy doplní česká zpěvačka Verona a hity 90. let bude zásobovat po celý večer moderátor Evropy 2 Pavel Cejnar. Vstupenky jsou na stání.

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na hudební festival pro celou rodinu YESbořice 2016. Hudební žánry všech stylů a pobavení od nejmenších po nejstarší. Zahrají kapely: Buď fit, Sabrage, Acoustic Band, Elán Kontraband, Dukla Vozovna, Veřejnej Bigbít. Pro děti bude připraven skákací hrad a dětský koutek, pro dospělé skvělá muzika podpořená pardubickým pivem a zakončená místními dobrotami. Akce se koná  21. 5. 2016 od 14 hod. v areálu koupaliště Jezbořice.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v Restauraci Divadelní klub v Pardubicích, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Chrudimský deník

• Nabízí vstupenky na Slavnostní jarní koncert AVE MARIA, Slatiňany, Kostel sv. Martina, neděle 15. 5. 2016 od 17 hodin. Zajímavý program jarního koncertu je propojen nejčistším ideálem lásky a ženy jako věčné inspirace nejen v hudbě, postavou mimořádných jevů a úctou k ideálu nejčistšího ženství. Za doprovodu koncertního křídla zazpívá operní pěvkyně Mgr. Ema Hubáčková krásná mariánská díla a slavné árie  (G. F. Händel, G. Puccini, G. Verdi, F. Schubert, G. Caccini, Antonín Dvořák…). Ve virtuosním sólovém projevu  klavírního virtuosa prof. Vladimíra Župana zazní skrytá vášeň, vroucnost i láska ve skladbách F. Chopina, F. Liszta, F. M. Bartholdyho či T. Albinoniho. O vstupenky si telefonujte 602 177 209.

Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.

• Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500,- Kč. Dietní program IT'S MY LIFE!  nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje.
Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, Svitavy.

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.mojepredplatne.cz.

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, DVD, CD, časopisy. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.