Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Hradecký deník

• Nabízíme vstupenky na fotbalové  zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize – jaro 2016:
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec K. – MFK OKD Karviná

Středa 18. května, 17.00: FC Hradec K. – FK Baník Sokolov

Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz. Bližší info na tel. 724 482 852.

Rychnovský deník

• Nabízí darovací certifikáty do LANOVÉHO PARKU DEŠTNÉ, otevřeno květen: pouze sobota – neděle od 10 hodin. Lanový park je určen pro všechny, kteří mají rádi zábavu, pohyb a adrenalin. Dětský okruh je určen dětem od 90 do 140 cm výšky. Dospělé okruhy jsou od výšky 140 cm. 
Více informací naleznete na www.lanovyparkdestne.cz.

–  modrý okruh (rekreační) - 16ks překážek
– červený okruh (střední) - 25ks překážek
–  černý okruh (náročný) - 29ks překážek
– žlutý okruh (nejnáročnější) - 33ks překážek
Bližší info na telefonu 602 177 209.

Orlický deník

• Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ – autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte na telefonním čísle 608 174 054.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na hudební festival pro celou rodinu YESbořice 2016. Hudební žánry všech stylů a pobavení od nejmenších po nejstarší. Zahrají kapely: Buď fit, Sabrage, Acoustic Band, Elán Kontraband, Dukla Vozovna, Veřejnej Bigbít. Pro děti bude připraven skákací hrad a dětský koutek, pro dospělé skvělá muzika podpořená pardubickým pivem a zakončená místními dobrotami. Akce se koná 21. 5. 2016 od 14 hod. v areálu koupaliště Jezbořice.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v Restauraci Divadelní klub v Pardubicích, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.

• Předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte na tel. č. 602 194 004.

Chrudimský deník

• Nabízí vstupenky na Slavnostní jarní koncert AVE MARIA, Slatiňany, Kostel sv. Martina, neděle 15. 5. od 17 hodin. Zajímavý program koncertu je propojen nejčistším ideálem lásky a ženy jako věčné inspirace nejen v hudbě, postavou mimořádných jevů a úctou k ideálu nejčistšího ženství. Za doprovodu koncertního křídla zazpívá operní pěvkyně Mgr. Ema Hubáčková krásná mariánská díla a slavné árie (G. F. Händel, G. Puccini, G. Verdi, F. Schubert, G. Caccini, Antonín Dvořák…). Ve virtuosním sólovém projevu  klavírního virtuosa prof. Vladimíra Župana zazní skrytá vášeň, vroucnost  i láska ve skladbách F. Chopina, F. Liszta, F. M. Bartholdyho či T. Albinoniho. O vstupenky si telefonujte 602 177 209.

Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.

• Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500 Kč. Dietní program IT'S MY LIFE! nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life v ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.mojepredplatne.cz,

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, DVD, CD, časopisy. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.