Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programu v regionálním Deníku!

Rychnovský deník

• Nabízí darovací certifikáty do LANOVÉHO PARKU DEŠTNÉ, otevřeno květen pouze sobota – neděle od 10 hodin. Lanový park je určen pro všechny, kteří mají rádi zábavu, pohyb a adrenalin. Dětský okruh je určen dětem od 90 cm do 140 cm výšky. Dospělé okruhy jsou od výšky 140 cm. Více informací naleznete na www.lanovyparkdestne.cz.
-  MODRÝ OKRUH (REKREAČNÍ) - 16 ks překážek
- ČERVENÝ OKRUH (STŘEDNÍ) - 25 ks překážek
- ČERNÝ OKRUH (NÁROČNÝ) -29 ks překážek
- ŽLUTÝ OKRUH (NEJNÁROČNĚJŠÍ) - 33 ks překážek
Bližší informace o věrnostním programu a o objednávkách na telefonu 602 177 209.

Orlický deník

• Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ - autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat na telefonním čísle: 608 174 054.

Pardubický deník

• Deník nabízí poukázku na dvě vstupenky na vystoupení amerického EXHIBIČNÍHO BASKETBALOVÉHO TÝMU HARLEM GLOBETROTTERS. To se uskuteční 5. 6. 2016 v pardubické Tipsport aréně. Naši předplatitelé mají jedinečnou příležitost uvidět na vlastní oči největší míčové kouzelníky. Jejich souhra, efektní akce a spousta srandiček baví miliony diváků po celém světě už 90 let. Během této doby se v jejich dresu vystřídalo mnoho hráčů, kteří se prosadili i v NBA. Jsou charakterističtí červeno-bílými šortkami a modrými dresy s přezdívkami hráčů na zádech.

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v RESTAURACI DIVADELNÍ KLUB V PARDUBICÍCH, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.

• Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500 Kč. Dietní program IT'S MY LIFE!  nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli - to je nové Relaxační centrum SAVITAR v centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz.

Regionální dárky

• Nabízíme vstupenky do do AQUAPARK PRAGUE, a.s. Čestlice, vstupenky 1+1 (1x dospělá + 1x dětská ) na 3 hodiny, platnost do 30. 6. 2016. Dále knihy, časopisy, DVD.
Objednávejte si z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci. Informace o čerpání výhod z věrnostního programu na telefonním čísle 602 177 209.