Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programů v regionálním Deníku.

Hradecký deník

• Nabízí poukázku na dvě vstupenky na akci Svátek vína na soutoku, která se koná 2. září 2016 - Jiráskovy sady v Hradci Králové. Čeká na Vás skvělé víno i bohatý doprovodný program. Více informací na www.svatekvina.cz nebo ne tel.: 608 174 054.

Chrudimský deník

• nabízí zdravou Nu-Sůl, která je určena především těm, kteří nemohou solit kuchyňskou solí. Jedná se o produkt zdravé výživy, naši předplatitelé si mohou objednat na webu: www.mojepredplatne.cz nebo na tel.: 724 971 736.

Svitavský deník

• nabízí poukázka na vstupenku na celý již pátý ročník mezinárodního  festivalu mimického divadla  MIME FEST. Koná se od 12. do 17. září v Poličce. Přední umělci z různých koutů světa i domácí špička mezi klauny, mimy či akrobaty předvedou svá nejlepší představení..

• nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.

• nabízí poukaz na produkty salonu ITŚ MY LIFE! v hodnotě 500 Kč. Dietní program IT'S MY LIFE!  nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, které trápí potravinová intolerance. Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz.

Pardubický, Rychnovský a Svitavský deník

• nabízí poukázku na dvě vstupenky na koncertní recitál Davida Deyla, který se uskuteční:
1. 10. 2016 od 19 hodin - Pelcovo divadlo, Rychnov nad Kněžnou
5. 10. 2016 od 19 hodin - Smetanův dům, Litomyšl.
25. 10. 2016 od 19 hodin - Východočeské divadlo Pardubice

Jičínský deník

• nabízí jednu vstupenku na Jičínské hudební léto. Červenec a srpen: devět termínů & 20 skvělých kapel. Více zde: http://www.jihule.cz/.

Regionální poukázky a dárky

• Nabízíme knihy, časopisy, DVD. Objednávejte si z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci. Informace o čerpání výhod z věrnostního programu na telefonním čísle: 608 174 054.