Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programů v regionálním Deníku.

Hradecký deník

• Nabízí vstupenky na koncert kapel Horkýže Slíže a Tři sestry. Termín a místo konání: Kulturní dům Králíky u Nového Bydžova 3. 12. 2016 od 19.30 hodin. Více informaci podá Martina Bognárová na tel. 602 489 213.

Orlický deník

• Nabízí vstupenky na Arakain Dymytry Tour 2016. Termín a místo konání: Kulturní dům, Ústí nad Orlicí 2. 12. od 20 hodin. Poukázku si můžete v redakci Orlického deníku vyměnit za jednu vstupenku na koncert.

Regionální poukázky a dárky

• Nabízíme knihy, časopisy, DVD. Objednávejte si z věrnostního programu abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.